ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Michał Szpak: "Mój wiek to 14 lat"

Michał Szpak: "Mój wiek to 14 lat"

10.11.2016, godz. 10:54
Źródło: Paulina Koziejowska

Paulina Koziejowska rozmawiała z Michałem Szpakiem o aktywności fizycznej. Okazuje się, że wokalista jest stałym bywalcem siłowni, gdzie pracuje nie tylko nad swoim ciałem, ale przede wszystkim nad kondycją. Gwiazdor przyznał, że ćwiczy, ponieważ bardzo lubi sport, a jego wiek metaboliczny obliczony jest na 14 lat.

Ostatnimi czasy Polacy zaczęli prowadzić zdrowy tryb życia. Ćwiczenia i diety to dla niektórych pasja i sposób na życie. Paulina Koziejowska rozmawiała z Michałem Szpakiem o aktywności fizycznej. Okazuje się, że wokalista chodzi na siłownię, o czym zrobiło się ostatnio dość głośno. W wywiadzie dla SE TV gwiazdor zdradził, że na siłowni jest aż pięć razy w tygodniu. Przyznał też, że sam nie przestrzega diety, ale uważa, że bez tego też można wiele zdziałać. Szpakowi nie chodzi jedynie o idealną sylwetkę, ale przede wszystkim o kondycję. Dlaczego wybrał akurat siłownię?

- Mam najlepszego trenera, jakiego można sobie wymarzyć. Chodzę na siłownię pięć razy w tygodniu. Widzę ogromny progres, co wpływa nie tylko na moje ciało, ale przede wszystkim na kondycję. Chodzę na siłownię, bo lubię sport. A to co jest efektem siłowni, jest po prostu efektem ubocznym - wyznał i dodał, że jego wiek metaboliczny obliczony jest na czternaście lat.

Zobacz: Justin Bieber koncert w Krakowie. Data, bilety, jak dojechać?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: