ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Michał Wiśniewski z córką. Ależ wyrosła!

Michał Wiśniewski z córką. Ależ wyrosła!

27.07.2017, godz. 09:43
Michał Wiśniewski z córką
Michał Wiśniewski wybrał się ze swoją 10-letnią córką Etiennette na 10-dniowy wypad do Stanów Zjednoczonych. foto:

Michał Wiśniewski wybrał się ze swoją 10-letnią córką Etiennette na 10-dniowy wypad do Stanów Zjednoczonych. Lider Ich Troje chwali się w sieci zdjęciami z wyjazdu. Zobaczcie, jak dziś wygląda córka wokalisty.

10-letnia Etiennette Anna jest owocem miłości Michała Wiśniewskiego i jego trzeciej żony – Ani Świątczak. Warto przypomnieć, że lider Ich Troje jest także ojcem Xaviera Michała i Fabienne Marty ze związku z Martą Wiśniewską, a także Vivienne Vienny z małżeństwa z Anią. Lider Ich Troje jest także ojczymem dla syna jego czwartej żony – Dominiki Tajner.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Wiśniewskiego wyrosła na ślicznotkę! Fabienne ma już 13 lat

Etienne wychowywana była w blasku fleszy. Jako dziecko nieustannie towarzyszyła swoim rodzicom na czerwonym dywanie i występowała z nimi w programach telewizyjnych. Wszystko uległo zmianie, kiedy para postanowiła się rozstać. Ania i jej córki zniknęły z show-biznesu. Dopiero niedawno Michał Wiśniewski postanowił pochwalić się swoimi nastoletnimi pociechami. Najpierw w sieci pojawiło się urocze zdjęcie z Fabienne, a teraz przyszła pora na Etiennette.

Dziewczynka towarzyszy tacie w podróży do Nowego Jorku. Michał skrupulatnie dokumentuje podróż i chwali się na swoim profilu instagramowym uroczymi zdjęciami. Etienne wyróżnia się dość chłopięcym stylem ubierania. - Ze względu na styl ubierania i uczesania mylona jest często z chłopcem. A to przecież piękna dziewczynka po mamie! - powiedział Wiśniewski na łamach "Rewii".

Zobaczcie naszą galerię.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: