ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Michał Żurawski o żonie: Ma charakter jak mężczyzna

Michał Żurawski o żonie: Ma charakter jak mężczyzna

14.06.2017, godz. 09:13
Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska
foto: © AKPA

Michał Żurawski w wywiadzie dla magazynu "Grazia" opowiedział o swoim stosunku do kobiet. Jak w ideał kobiety wpisuje się jego żona - Roma Gąsiorowska? Aktor odważnie wyznał, że jego partnerka ma bardzo męski charakter

Michał Żurawski w programie Azja Express otrzymał metkę macho, który bardzo nie lubi, gdy kobieta z nim wygrywa. Temat relacji damsko-męski został poruszony w jednym z ostatnich wywiadów z aktorem. W rozmowie z magazynem "Grazia" Żurawski wyznał, że jego ideał kobiety różni się od tego stereotypowego obrazu kobiety-matki i opiekunki domowego ogniska.

- Kiedyś kobieta była od rodzenia, opiekowania się dziećmi i dbania o dom. I to było dla mężczyzn podniecające i atrakcyjne. Moja żona jest totalnym zaprzeczeniem takiej kobiety - zażartował aktor, a następnie ze szczegółami opisał swoją małżonkę, Romę Gąsiorowską - Ma charakter jak mężczyzna: do boju, nie zastanawiać się, robić. I często nie ma jej w domu, bo ma dużo pracy i rozmaitych zajęć. Ale chociaż ma dużo cech męskich, jest stuprocentową kobietą. W stosunku do dzieci jest opiekuńcza, cierpliwa, troskliwa. Mnie tych cech często brakuje. Mnie nosi. Kiedy trójka dzieci zaczyna mi wchodzić na głowę, tracę cierpliwość. A Roma jej nie traci. W każdym razie nie przy mnie. Dla mnie to jest totalnie kobiece i podniecające - zakończył opis żony Żurawski.

Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska są małżeństwem od siedmiu lat. Poznali się w pracy, w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Mają dwójkę dzieci: syna Klemensa i córkę Jadwigę. Aktor ma też syna Leona z poprzedniego związku.

ZOBACZ: Żurawski jak Kaczoruk? Też padł ofiarą montażystów Azji Express!

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: