ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Mikołaj Krawczyk chce mieć kolejne dziecko? Namawia partnerkę, a ona...

Mikołaj Krawczyk chce mieć kolejne dziecko? Namawia partnerkę, a ona...

22.07.2017, godz. 09:56
Mikołaj Krawczyk
Mikołaj Krawczyk namawia Sylwię Juszczak na dziecko? foto: EAST NEWS

Mikołaj Krawczyk namawia partnerkę Sylwię Juszczak na dziecko? Aktor uważa, że dziecko umocniłoby ich związek. Zobaczcie, co odpowiedziała mu partnerka!

Mikołaj Krawczyk od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z Sylwią Juszczak. Partnerka ma na aktora dobry wpływ, bo dzięki niej Krawczyk poprawił swoje relacje z Anetą Zając (byłą partnerką, z którą ma bliźniaki - przyp. red) oraz z mamą, która nie akceptowała tego, że zostawił matkę swoich dzieci. Krawczyk częściej widuje się ze swoimi bliźniakami, ma również dobry kontakt z synami Sylwii z poprzedniego związku.

Teraz aktor namawia Sylwię Juszczak na... dziecko. Uważa, że ono utrwaliłoby ich związek i scementowało łączącą ich miłość. Co o tym sądzi Sylwia? Na razie aktorka nie dała się namówić. Ma już dwóch synów z poprzedniego związku, których wychowywała sama. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że gdyby nie pomoc mamy, nie udałoby jej się pogodzić pracy i wychowania dzieci. Zwłaszcza że do tej pory pracowała w Oslo i żyła w rozjazdach.

Jak sądzicie, czy Mikołaj i Sylwia do siebie pasują?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: