ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak planują ślub?

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak planują ślub?

09.09.2016, godz. 09:36
Sylwia Juszczak-Arnesen i Mikołaj Krawczyk
Jak dwa zakochane aniołki foto: EAST NEWS

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są parą zaledwie od kilku miesięcy. Nie kryją się ze swymi uczuciami. Czy zdecydują się na kolejny krok i wezmą ślub?

Mikołaj Krawczyk pod koniec 2015 roku rozstał się z Agnieszką Włodarczyk. Aktor bardzo szybko związał się z nową dziewczyną - Sylwią Juszczak. Pomimo tego, że nie udzielili jeszcze szczerego wywiadu, w którym nazwali się ciałem astralnym, to widać, że świetnie się dogadują. Chętnie pojawiają się razem na imprezach. Co więcej, według nowych doniesień medialnych aktor właśnie dzięki Sylwii poprawił relacje ze swoją byłą partnerką - Anetą Zając. Czy w tej dobrej atmosferze Krawczyk zdecyduje się na ślub?

- Dla nich najważniejsze są teraz dzieci. Mimo bolesnych doświadczeń wierzą, że zbudują kochającą się rodzinę. Ślub to tylko kwestia czasu - wyznaje w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" znajomy z otoczenia pary.

Zarówno Krawczyk jak i Juszczak mają na swoim koncie nieudane związki. Oboje są też rodzicami. Aktor ma dwóch synów, tak samo jak jego obecna partnerka. Być może ciężkie doświadczenia z przeszłości sprawiły, że dogadują się jeszcze lepiej.

ZOBACZ: Nowa ukochana Mikołaja Krawczyka ma świetny kontakt z Anetą Zając

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: