ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Milionerzy. Które gwiazdy wystąpią w świątecznym wydaniu programu?

Milionerzy. Które gwiazdy wystąpią w świątecznym wydaniu programu?

11.04.2017, godz. 13:01
Milionerzy - Hubert Urbański
foto:

Milionerzy powrócili w wielkim stylu i wywołują takie same emocje, jak przed laty. Niebawem czeka nas specjalna świąteczna edycja programu, w której o milion powalczą gwiazdy. Którzy celebryci pojawią się w teleturnieju?

Milionerzy wrócili do TVN po 7-letniej przerwie. Program cieszy się wielką popularnością wśród widzów, którzy chętnie próbują swoich sił przed telewizorami oraz śledzą poczynania uczestników teleturnieju. Tak jak w poprzednich edycjach i tym razem w odcinkach specjalnych wystąpią gwiazdy. Tym razem celebryci również będą grali w parach. Pieniądze, które wygrają zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

ZOBACZ: Węglarczyk upokorzył Kingę Rusin w Milionerach

Które znane pary sprawdzą swoją wiedzę? Jak donosi Party.pl, będą to Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej mąż Radosław Majdan. W programie wystąpi też syn z ojcem. Mowa o Filipie i Zygmuncie Chajzerach. Z kolei fakt.pl zdradza, że pojawi się też para związana ze sobą zawodowo - Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Jak gwiazdy poradzą sobie w programie? Czy uda im się wygrać milion? Zmagania gwiazd będziemy mogli obejrzeć w Wielkanocną Sobotę - 15 kwietnia - i Lany Poniedziałek - 17 kwietnia.

Zobacz: Milionerzy. Renata Kaczoruk w Milionerach!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: