ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Minge zazdrości Rozenek: "Chciałabym mieć takie ciało po dwójce dzieci"

Minge zazdrości Rozenek: "Chciałabym mieć takie ciało po dwójce dzieci"

05.09.2016, godz. 14:34
MAŁGORZATA ROZENEK
MAŁGORZATA ROZENEK foto: Instagram

Ewa Minge projektuje suknię ślubną dla Małgosi Rozenek, w związku z czym nie tylko często spotyka się z Lady Rozenek, ale i widzi jak w rzeczywistości wygląda jej ciało. "Poznałam, dotknęłam i bywam w jej towarzystwie wiec mam prawo ocenić. Chciałabym mieć takie ciało po dwójce dzieci" - skomentowała.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Tego nie wie nikt, zaś sama zainteresowana twierdzi, że jeszcze nie ma 40. Publiczne spekulacje postanowiła uciąć Ewa Minge, która przygotowuje Lady Rozenek suknię ślubną. "Widuje ją na przymiarkach i chciałabym mieć takie ciało po dwójce dzieci. Gwarantuje, że jest to ciało perfekcyjne i młodsze od metryki i tej prawdziwej i tej którą tworzą złośliwcy" - cytuje jej słowa Pudelek.pl

Minge stwierdziła, że jest bardzo zadowolona ze współpracy z narzeczoną Radosława Majdana. Twierdzi, że to miła i kulturalna osoba, która szanuje wszystkich ludzi wokół siebie. "Jest miła, rzeczowa, kulturalna, nie gwiazdorzy. Szanuje ludzi... przyjeżdża do firmy, w której wita się z każdą dziewczyną, przeprasza, dziękuje i pyta czy nie robi kłopotu. Nie upokarza nikogo odgrywając nadczłowieka...a zdarza się... wierzcie mi niejedno widziałam w życiu pracując z gwiazdami" - twierdzi.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: