ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Miranda Kerr poślubiła założyciela Snapchata

Miranda Kerr poślubiła założyciela Snapchata

29.05.2017, godz. 08:41
Miranda Kerr i Evan Spiegel
Miranda Kerr i Evan Spiegel foto: Instagram

Miranda Kerr już po ślubie! Seksowna modelka poślubiła młodszego o osiem lat założyciela Snapchata - Evana Spiegela.

Miranda Kerr (34 l.) i Evan Spiegel (26 l.) już po ślubie. Para zaręczyła się w lipcu 2016 roku, o czym modelka poinformowała na Instagramie publikując zdjęcie pierścionka zaręczynowego. Dodajmy, że wybranek modelki Victoria's Secret jest nie tylko od niej młodszy, ale jest również milionerem. To właśnie Evan Spiegel jest jednym z założycieli i fundatorów Snapchata. Jak donoszą zagraniczne media, przyjęcie weselne było bardzo eleganckie i wytworne.

- Jak na mały ślub, to była ogromna produkcja - zdradza źródło magazynu "People". - Zarówno Miranda, jak i Evan chcieli pobrać się w tajemnicy. Wśród zaproszonych gości nie znalazł się były mąż modelki, Orlando Bloom. Nie zabrakło jednak 6-letniego Flynna, który towarzyszył mamie podczas wyjątkowej uroczystości.

Przypomnijmy, że był to drugi ślub Mirandy Kerr, która kilka lat temu rozwiodła się z aktorem Orlando Bloomem. Ich małżeństwo zakończyło się w atmosferze skandalu. Media donosiły o przelotnej "znajomości" modelki z Justinem Bieberem, z którym Miranda przespała się "dla zabawy". Rozzłoszczony Orlando nie wytrzymał takiej zniewagi i publicznie zwyzywał gwiazdora pop. Ich rozmowa zakończyła się uliczną bójką.

ZOBACZ: Dramat Mirandy Kerr! Czeka z seksem do ślubu

Thanks for the @gregkadelstudios

Post udostępniony przez Miranda (@mirandakerr) 18 Wrz, 2016 o 5:35 PDT

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: