ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mireille Marhieu - posłuchaj największego hitu gwiazdy!

Mireille Marhieu - posłuchaj największego hitu gwiazdy!

24.08.2016, godz. 00:00
Mireille Marhieu
Mireille Marhieu foto: Materiały prasowe

Mireille Marhieu – jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie francuskich piosenkarek, paradoksalnie historię swojego życie opowiedziała po angielsku. Właściwie wszystkie jej piosenki opowiadają o miłości i „My Life" też wydaje się być romantyczną historią. Ale tak naprawdę to refleksja nad jej historią i karierą, która tak bardzo zmieniła jej życie.

My life will never be the same

My heart is burning without shame
I feel the sun in me

Życie Mireille Mathieu to jak historia Kopciuszka. Jedna chwila, występ w lokalnym konkursie, odmieniła jej życie o 180 stopni. Najstarsza z czternaściorga rodzeństwa szybko musiała zakończyć edukację. Rozpoczęła pracę w fabryce kopert, aby wesprzeć finansowo rodzinę. Wydawało się, że swoje marzenia o śpiewaniu nigdy się nie spełni. Nie przestała jednak próbować i jeden konkurs spowodował, że jej życie nie było już takie samo.

Some people search all their lives
I feel that my turn has come to reach high into the sky
And finally a star shines on me
Finally I can touch eternity

Sky is the limit. Mireille sięgnęła gwiazd. Johnny Stark wypatrzył ją podczas koncertu finałowego konkursu i wiedział, że ta dziewczyna przejdzie do historii. Jej niezwykły głos zachwycił go tak, jak przez wiele lat zachwyca jej fanów.
Ale Mireille też szuka całe życie. Szuka swojej wielkiej miłości. Jak sama mówi, nie czuje się niekochana, miłość jest ciągle obecna w jej życiu. Nie udało jej się jednak znaleźć tej jedynej, wielkiej miłości życia. Nigdy nie wyszła za mąż, nie ma dzieci. Swoje życie poświęciła muzyce. Jej historia najlepiej pokazuje, że życie gwiazd jest słodko-gorzkie. Z jednej strony wielki sukces zawodowy, z drugiej – prywatnie wielka porażka.

My heart is whispering your name
My love is calling you again
I wish you knew how true
My feelings are, only for you

Mireille, mimo wielkiej kariery i bogactwa, nigdy nie odcinała się od swojej przeszłości. Jest bardzo związana ze swoją rodziną. Najbardziej niezwykła jej jej więź z matką. Marcelle Mathieu towarzyszyła córce na wszystkich koncertach. Dla fanów artystki jest nie mniej ważna niż sama piosenkarka. Na zakończenie koncertów zawsze wychodziła na scenę i dostawała owacje na stojąco, nie mniejsze niż jej słynna córka. Rozdawała autografy i była jednym z największych autorytetów dla wielbicieli Mireille. Jej śmierć kilka tygodni temu była dla piosenkarki wielkim ciosem. Pierwszych wywiadów po tym tragicznym wydarzeniu udzieliła polskim mediom. Mireille - zawsze bardzo profesjonalna, tym razem pozwoliła sobie na więcej emocji i łzy. Wzruszenie udzieliło się wszystkim.

Tę i inne wielkie przeboje Mireille Mathieu będzie można usłyszeć na żywo na 3 koncertach w Polsce:

• 18 października w Hali Stulecia we Wrocławiu
• 20 października w Hali Torwar w Warszawie
• 22 października w Hali Gdynia Arena w Gdyni
Bilety dostępne są na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: