ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mireille Mathieu najlepiej opłacaną piosenkarką świata

Mireille Mathieu najlepiej opłacaną piosenkarką świata

25.08.2016, godz. 15:33
Mireille Mathieu
Mireille Mathieu foto: Materiały prasowe

Dla Mireille Mathieu ostatni rok nie był łatwy. Jej kariera nieco przybladła, w kwietniu zmarła jej ukochana matka, z którą była bardzo związana. Cynicy odpowiadają na to, że ma swoje miliony na otarcie łez.

Rzeczywiście, według magazynu „People With Money" Mireille Mathieu od lat jest w pierwszej dziesiątce w rankingu najlepiej zarabiających artystów na świecie. Według szacunków magazynu jej zarobki w czasie od maja 2015 do maja 2016 wyniosły ok 58 milionów dolarów. Cały jej majątek jest wyceniany na 185 milionów dolarów. Zawdzięcza to nie tylko gażom za niezliczone koncerty, ale również wyjątkowo inteligentnym inwestycjom i lukratywnemu kontraktowi reklamowemu z marką kosmetyczną CoverGirl.

Niewiele osób wie, że Mireille Mathieu to prawdziwa businesswoman. Jest właścicielką kilku restauracji wParyżu (sieć "Fat Mathieu Burger") czy drużyny piłkarskiej ("Avignon Angels"). Swoim nazwiskiem firmuje między innymi francuską markę wódek (Pure Wondermathieu), jedną z najlepiej sprzedających się marek perfum dla młodych dziewcząt (With Love from Mireille) oraz linię mody ("Mireille Mathieu Seduction")

A już wkrótce będziemy mogli zobaczyć mireille na żywo w Polsce na 3 koncertach.
Koncerty odbędą się :
• 18 października w Hali Stulecia we Wrocławiu
• 20 października w Hali Torwar w Warszawie
• 22 października w Hali Gdynia Arena w Gdyni

Bilety dostępne są na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: