ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Miss Polonia 2016, Izabella Krzan na Instagramie. Prywatne zdjęcia nowej Miss Polonia [ZDJĘCIA]

Miss Polonia 2016, Izabella Krzan na Instagramie. Prywatne zdjęcia nowej Miss Polonia [ZDJĘCIA]

13.11.2016, godz. 08:12
Izabella Krzan na Instagramie
foto: Instagram

Izabella Krzan z Olsztyna została Miss Polonia 2016. Kim jest na co dzień? Aby odpowiedzieć na to pytanie zajrzeliśmy na Instagram najpiękniejszej Polki!

Izabella Krzan to nowa Miss Polonia 2016. Postanowiliśmy przejrzeć jej konto na Instagramie, by sprawdzić jak wygląda jej codzienność. Izabella Krzan nie lubi zdradzać szczegółów z życia prywatnego. Na większości zdjęć pozuje sama i trzeba przyznać, że są to piękne zdjęcia. Przypomnijmy, że Izabella Krzan ma 21 lat pochodzi z Olsztyna, ale obecnie mieszka i studiuje w Warszawie. Jest studentką trzeciego roku ekonomi. W jej życiu wiele miejsca zajmuje aktywność fizyczna. Trenuje taniec towarzyski i siatkówkę, w czym pomaga jej wzrost! Miss Polonia 2016 mierzy 180 cm!

- Oprócz sportu i studiów pracuję jako modelka. Biegle porozumiewam się w języku angielskim i dodatkowo uczę się języka hiszpańskiego. W przyszłości chciałabym pracować jako dziennikarka, bądź prezenterka telewizyjna. Moim marzeniem jest połączenie aktywności zawodowej z podróżami i poznawaniem kultur całego świata - mówi nowa Miss Polonia.

ZOBACZ: Paulina Krupińska gorzko o macierzyństwie. Zdjęcie, które umieściła mówi całą prawdę!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: