ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Młynarska krytykuje Azję Express: "Obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyła!"

Młynarska krytykuje Azję Express: "Obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyła!"

05.08.2016, godz. 12:46
Paulina Młynarska
foto:

Azja Express to nowy show TVN, który niebawem zadebiutuje na antenie stacji. Niedawno wypuszczono zapowiedzi programu. Nie wszystkim jednak przypadł do gustu show, w którym bogate gwiazdy udają biednych ludzi. Paulina Młynarska jest rozczarowana postawą swoich niektórych kolegów i koleżanek.

TVN z sezonu na sezon, robi co raz bardziej kontrowersyjne programy, które nie wszystkim przypadają do gustu. Azja Express ma być nowym wielkim hitem stacji. Jednak pomysł na show jest dla niektórych dość oburzający. Grupa białych celebrytów udaje się bowiem do azjatyckiej "dziczy", gdzie bez znajomości języka ma przeżyć za dolara dziennie. Wiele osób skrytykowało program za to, że osoby, które zarabiają więcej niż przeciętny obywatel kraju z jakiego pochodzą, wyruszają na "niebezpieczną" wyprawę, by udawać biedaków.

Zobacz: Azja Express - zwiastun. Sprawdź, jak zapowiada się nowy show TVN

Paulina Młynarska skomentowała swoje odczucia po obejrzeniu zwiastuna nowego show. - Ja wiem, że liczy się show. I wiem, że koledzy i koleżanki z branży, którzy wzięli udział w mocno promowanym programie "Azja Express" w TVN mogą się na mnie, za to co tu powiem, obrazić - napisała na Facebooku dziennikarka.

- Jednak są wśród nich ludzie fajni, mili, oczytani i doświadczeni, dlatego dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali "bogacze" zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie, tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci - zarzuca swoim kolegom Młynarska.

- Króciutki zwiastun tego programu, który dziś zobaczyłam, jest ponadto naładowany uprzedzeniami kulturowymi i agresją. Tak, obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyła - czytamy we wpisie. Niestety Młynarska nie opisała konkretnie, o których uczestników programu jej chodzi. Mamy swoje typy, ale nie chcemy nikogo urazić.

A Wy jak oceniacie nowy show TVN? Będziecie oglądać jak celebryci udają biedaków i zarabiają na tym krocie?

Zobacz: Szulim zarobi 600 000 zł

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: