ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Modelka Brandi Glanville oddała hołd Dżołanie Krupie

Modelka Brandi Glanville oddała hołd Dżołanie Krupie

04.08.2017, godz. 02:00
Brandi Glanville vs Joanna Krupa
foto: EAST NEWS

I po krzyku! Joanna Krupa (38 l.) triumfuje. Modelka Brandi Glanville (45 l.) dzień przed zapowiadanym procesem o zniesławienie poddała się i oddała publicznie hołd Polce.

"Bardzo przepraszam Joannę Krupę za wypowiedzi, które na jej temat wygłaszałam. Żałuję ich. Nie było moją intencją, żeby ktoś brał je na poważnie i na taką skalę. Przepraszam, bo nie chciałam nigdy naruszyć reputacji Joanny. Życzę jej dalszych sukcesów w życiu" - napisała Brandi.

Chodziło o awanturę na wizji w programie "The Real Housewives of Miami". Glanville nazwała Krupę "dzi...ką", "rozbijaczką cudzych małżeństw" i wyśmiewała się, iż śmierdzi jej z krocza. Nic dziwnego, że Dżołana złożyła sprawę do sądu w Miami. Proces miał ruszyć 3 sierpnia, jednak Amerykanka posypała głowę popiołem. Szczegóły ugody są jednak tajne.

- Najprawdopodobniej pani Joanna Krupa zadowoliła się publicznymi przeprosinami i pokryciem kosztów sądowych. Jeśli zgodziła się tylko na przeprosiny, to jest to z jej strony niezwykle wspaniałomyślne, ponieważ na Florydzie mogą być przyznane odszkodowania sankcyjne, których powód nie musi udowodnić - komentuje chicagowski adwokat Wojtek Król z firmy Sabaj and Associates.

Obraziła Krupę, a teraz przeprasza... Dżoana straciła majątek

Rafał A. Ziemkiewicz zachwyca się nagą Krupą: Żona by jej z łóżka nie wyrzuciła

Joanna Krupa zaatakowana przez grupę pijanych mężczyzn. Dramatyczne chwile gwiazdy

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: