ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy "Moja siostra jest w ciąży z Farrellem!"

"Moja siostra jest w ciąży z Farrellem!"

26.08.2009, godz. 06:59
Moja siostra jest w ciąży z Farrellem
foto: Brak agencji
Już nie ma wątpliwości, że Alicja Bachleda-Curuś (26 l.) jest w ciąży z przystojnym Irlandczykiem Colinem Farrellem (33 l.), którego poznała na planie filmu "Ondine". Co więcej, brat ślicznej aktorki, Tadeusz (32 l.), nie ukrywa radości, że będzie wujkiem i jest wręcz zachwycony, że będzie miał w rodzinie hollywoodzkiego gwiazdora.

- Bardzo się cieszę, że Alicja jest w ciąży - mówi z radością w głosie Tadeusz Bachleda-Curuś w rozmowie z "Super Expressem".

Niewykluczone, że to on poda maleństwo do chrztu, gdy tylko pojawi się na świecie.

- Jeszcze nie ustalaliśmy z Alicją szczegółów - przystojny pilot nie chce wybiegać w przyszłość, ale jest zadowolony, że jego siostra jest szczęśliwa.

W końcu zakochała się do szaleństwa i urodzi dziecko kochanemu mężczyźnie, o którym śnią kobiety na całym świecie.

Tadeusz też jest pod wrażeniem hollywoodzkiego gwiazdora.

- Poznałem Colina - mówi brat Alicji. - Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest miłym i sympatycznym facetem - dodaje.

Ale nie tylko gościł w domu wybrańca Alicji.

- Poznałem go niedawno, ale moi rodzice znają go od dłuższego czasu - zdradza Tadeusz Bachleda-Curuś. - Spotkaliśmy się wszyscy w Krakowie, w naszym rodzinnym mieście - dodaje.

Teraz cała rodzina czeka na rozwiązanie. Brat Alicji nie chce jednak psuć niespodzianki i nie chce zdradzić, czy jego siostra spodziewa się chłopca czy dziewczynki. - Niedługo wszyscy się o tym dowiemy - mówi tajemniczo.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: