ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Monika Jarosińska jak Amy Winehouse? Aktorka w coverze brytyjskiej gwiazdy

Monika Jarosińska jak Amy Winehouse? Aktorka w coverze brytyjskiej gwiazdy

08.11.2016, godz. 10:57
Monika Jarosińska
Aktorka sprawdza się również w sztuce kulinarnej foto: materiał prasowy

Monika Jarosińska to kobieta o wielu twarzach. Ostatnio aktorka podjęła wyzwanie wokalne i nagrała cover hitu Amy Winehouse. Jak poradziła sobie z utworem Back to Black? Mamy nagranie!

Monika Jarosińska powraca. Tym razem aktorka postanowiła przypomnieć o swoim talencie wokalnym. Artystka zmierzyła się z repertuarem Amy Winehouse! Cover utworu Back to Black zgłosiła do międzynarodowego konkursu zorganizowanego przez fundację imienia zmarłej gwiazdy. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych wokalistów, śpiewających piosenki Amy tuż przed 10 rocznicą wydania jej albumu Back to Black. Czy Jarosińska poradziła sobie z trudnym utworem? To możecie ocenić sami w nagraniu poniżej artykułu.

Umiejętności wokalne to nie jedyny talent Moniki Jarosińskiej. Jak się okazuje jej ogromną pasją jest gotowanie. Aktorka wygrała Kulinarne Zawody Gwiazd, które kilka dni temu odbyły się w Ostródzie. Trzymamy kciuki, aby cover piosenki Amy Winehouse również wyniósł aktorkę na szczyt!

Jak pomóc Jarosińskiej w konkursie na najepszy cover Amy Winehouse? Aktorka podała dokładną instrukcję na swoim Facebooku.

ZOBACZ: Monika Jarosińska: Czasem wyglądam jak foka

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: