ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Monika Zamachowska nie chce dzieci ze Zbyszkiem

Monika Zamachowska nie chce dzieci ze Zbyszkiem

02.08.2016, godz. 09:08
MONIKA ZAMACHOWSKA, ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI
MONIKA ZAMACHOWSKA, ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI foto: AKPA

Monika Zamachowska w rozmowie z "Galą" podkreśliła, że nie planuje dzieci z aktualnym mężem - Zbigniewem Zamachowskim. W zamian za to na potomstwo namawia byłego męża!

Monika Zamachowska zdecydowała się na wiele prywatnych zwierzeń w ostatnim wywiadzie dla "Gali". Dziennikarka opowiedziała m.in. o tym, że jej aktualny mąż stracił pierworodnego syna, dzieci Zbyszka unikają jej jak ognia, a ona uważa, że dla związku z aktorem poświęciła wszystko. Pośród tak szczerych zwierzeń nie mogło zabraknąć tematu dzieci. Czy Monika i Zbigniew myślą o wspólnym potomstwie? Niestety nie. Mimo, że w ich związku nie brakuje miłości, to dziennikarka uznała, że oboje są na to... za starzy

- Ja mam 44 lata, Zbyszek - 55. Niechby urodził nam się dzidziuś w 45. roku mojego życia... Kiedy skończyłby 18 lat, ja miałabym 63, a Zbyszek 74 lata. Sorry. Poza tym zwyczajnie nas na to nie stać. Psychicznie i finansowo - realistycznie oceniła sytuację Monika.

Przypomnijmy, że Monika ma dwójkę dzieci z drugiego małżeństwa z Jamie Malcolmem. Zbigniew Zamachowski ze związku z Aleksandrą Justą - czwórkę. Zważywszy na fakt, że aktor musi płacić alimenty na swoje potomstwo (według niektórych źródeł wynoszą one nawet 12 tys. miesięcznie), to faktycznie taka sytuacja finansowa nie zachęca do powiększenia rodziny.

Monika, choć sama nie ma zamiaru zachodzić w ciążę, to namawia na kolejne dziecko swojego byłego męża, Jamie'go, i jego aktualną partnerkę Sophie.

- Na razie próbujemy z Sophie namówić Jamiego na kolejne dzieci, bo jakoś się przed tym borni - wyznała aktorka.

ZOBACZ: Monika Zamachowska opisuje kłótnie ze Zbyszkiem: "krzyczymy, rzucamy talerzami"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: