ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy MTV Classic powraca na antenę w 35 urodziny stacji!

MTV Classic powraca na antenę w 35 urodziny stacji!

01.08.2016, godz. 11:07
MTV Classic
MTV Classic foto: Wikipedia

W poniedziałek 1 sierpnia startuje nowy program MTV z kultowymi programami stacji.  W ramówce między innymi w ramówce „Beavis & Butthead" i koncerty „Unplugged".

1 sierpnia 2016 roku minęło 35 lat od czasu powstania stacji MTV. Z tej okazji stacja przygotowała coś specjalnego - kanał MTV Classic z najbardziej kultowymi programami w historii stacji. Mowa o programie muzycznym „Total Request Live", serialu animowanym „Beavis & Butthead", koncertach z serii „MTV Unplugged" czy reality-show „Real World".

Jak dowiadujemy się ze strony stacji 1 sierpnia przez pierwszą godzinę nadawania MTV Classic pokaże dokładnie te same treści, które prezentowała MTV przez pierwszą godzinę 35 lat temu. Będzie to program o nazwie „MTV Hour One" - dostępny także w formie transmisji na żywo na platformie Facebook Live.

- Wraz ze startem MTV Classic z amerykańskiej oferty stacji zniknie kanał VH1 Classic, który nadawał klasyczne teledyski sprzed lat. W Polsce kanał VH1 będzie nadal dostępny obok głównego kanału MTV. - podaje portal wirtualnemedia.pl.

Zobacz: Natalia Kukulska jest w ciąży, ale będzie pracować do końca

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: