ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Muniek Staszczyk ze zmasakrowaną twarzą. Co się stało?

Muniek Staszczyk ze zmasakrowaną twarzą. Co się stało?

26.10.2016, godz. 12:59
Muniek Staszczyk, T.Love
foto: YouTube

Nowa płyta T. Love ukaże się 4 listopada, a już teraz jest o niej głośno. Wszystko za sprawą tematyki utworów - zespół komentuje czarny protest i inne najnowsze wydarzenia polityczne w kraju. Kontrowersyjny jest również teledysk do otwierającego krążek singla, na którym Muniek Staszczyk ma zmasakrowaną twarz.

4 listopada ukaże się najnowsza płyta zespołu T. Love - "T. Love". Otworzy ją piosenka "Marsz", która jest tak zatytułowana nie bez powodu. Muzycy postanowili odnieść się do rzeczywistości politycznej i mocno komentują to, co się dzieje w kraju. Posłuchamy więc o czarnym proteście, moherowej bandzie czy umierającej Europie... Na płycie znajdą się też odniesienia do katastrofy smoleńskiej i wraku Tu-154m.

Mocny jest już sam teledysk do piosenki "Marsz", w której Muniek Staszczyk występuje z zakrwawioną twarzą. Jak twierdzi zespół środki wyrazu muszą być mocne, bo dokładnie taka jest rzeczywistość. Muzycy twierdzą, że to odniesienie do pełnego nienawiści języka, jakim posługują się uczestnicy marszów.

Co sądzicie o nowym teledysku T. Love?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: