ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Musi się wynieść z domu Villas

Musi się wynieść z domu Villas

01.10.2016, godz. 02:00
ELŻBIETA BUDZYŃSKA - CELA
foto:

Krzysztof Gospodarek (60 l.), syn zmarłej w 2011 r. Violetty Villas (?73 l.) odniósł kolejny sukces w batalii sądowej, którą toczy z opiekunką wielkiej gwiazdy Elżbietą B. Tym razem sąd w Świdnicy nakazał wyprowadzić się kobiecie z domu artystki w Lewinie Kłodzkim (woj. dolnośląskie).

- Ten wyrok bardzo mnie cieszy - mówi "Super Expressowi" Krzysztof Gospodarek. - Oczywiście w pełni się z nim zgadzam - dodaje syn znakomitej piosenkarki.

Decyzją sądu Elżbieta B. ma wyprowadzić się z domu w Lewinie Kłodzkim. - Ma też zabrać wszystkie swoje rzeczy - dodaje Gospodarek.

Kobieta nie ma też prawa do lokalu zastępczego.

Przypomnijmy, że kobieta wcześniej miała prawo do mieszkania w domu. Ale teraz, na wniosek Gospodarka, straciła je i sąd zarządził eksmisję. Do kiedy kobieta musi opuścić dom? - Chciałbym, aby stało się to jak najszybciej - przyznaje Gospodarek.

Ale to też może jeszcze potrwać. - Wyrok nie jest prawomocny - mówi sędzia Agnieszka Połyniak, rzeczniczka sądu w Świdnicy. - Dlatego też strony mogą składać apelację, czyli odwoływać się od decyzji sądu - tłumaczy.

Już teraz wiadomo, że Elżbieta B. nie zamierza składać broni. - Nie wyprowadzę się - pewnie zapowiada kobieta.

ZOBACZ: Gosposia Villas szantażuje syna diwy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: