ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 10: KTO WYGRAŁ FINAŁ - zespół LEMON - YOUTUBE

MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 10: KTO WYGRAŁ FINAŁ - zespół LEMON - YOUTUBE

14.05.2012, godz. 00:21
Lemon
Lemon - zespół o korzeniach polsko - ukraińsko- łemkowskich. Wokalista zespołu Igor Herbut to twórca ich piosenek, który swoim głosem potrafi zaczarować nie tylko jurorów. Swój półfinał wygrali z łatwością, a Wojtek Łozowski tak mówił do widzów: "Apel do narodu - potrzebujemy takich ludzi w finale. Chcę was w finale". Muzycznie to najciekawszy zespół tej edycji, choć trudno ich muzykę nazwać komercyjną. foto:

Finałowy odcinek widowiska "Must Be The Music - Tylko Muzyka" wyłonił zwycięzcę. W ostrej rywalizacji, do której doszło na scenie muzycznego show, stanęło 10 finalistów. Ostatecznie decyzją telewidzów najlepszy był zespół Lemon, który w dogrywce walczył z hip-hopowym składem Najlepszy Przekaz w Mieście.

W 10. odcinku "Must Be The Music" rywalizowało 10 finalistów: Sebastian BIAŁY Białek, Najlepszy Przekaz w Mieście, Michał Kuczyński, TAX FREE, Katarzyna Moś, Jakub Szyperski, Lemon, Chłopcy kontra Basia, Klezmafour oraz Pocket Size Sun.

Jurorzy jednogłośnie od początku odcinka wskazywali formację Lemon jako faworyta. Gdy w dogrywce okazało się, że to właśnie Lemon będzie walczył o zwycięstwo, wszyscy mocno trzymali kciuki. Zasiadający w loży jurorskiej eksperci muzyczni ewidentnie nie widzieli młodych hip-hopowców na najwyższym podium. Dawali telewidzom do zrozumienia, że powinni wybrać grupę Lemon, gotową na karierę i nagranie płyty.

Po sms-owym głosowaniu okazało się, że jurorzy mieli nosa. To właśnie polsko-ukraińsko-łemkowski zespół Lemon, który tworzy własne utwory, wygrał 3 edycję "Must Be The Music - Tylko Muzyka". Młodzi panowie z Przemkowa na Dolnym Śląsku zdobyli 100 tysięcy złotych, dodatkową nagrodę pieniężną 100 tysięcy złotych na promocję w radiu RMF FM oraz występ podczas 10. jubileuszowego Sopot TOPtrendy Festiwal.

Tak zaśpiewał Lemon w finale:

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: