ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 4. - Sebastian Białek BIAŁY zachwycił publiczność i jurorów - YOUTUBE

MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 4. - Sebastian Białek BIAŁY zachwycił publiczność i jurorów - YOUTUBE

26.03.2012, godz. 07:37
Sebastian Białek, Biały, Must Be The Music
foto: PrintScreen YouTube

Sebastian Białek "Biały", Kuba Kowaliszyn, Ola Pęczak i grupa November Project zachwycili jurorów i publiczność. Wystąpili na scenie w 4. odcinku MUST BE THE MUSIC 3 i trzeba przyznać, że ją podbili! Tylko jedna grupa Vivo, składająca się z siedmiu dziewczyn, oraz Krzysztof Rydzelewski nie spodobali się jurorom i odpadli!

>>> MUST BE THE MUSIC 3, odcinek 4. - zapis relacji NA ŻYWO w Internecie

Nie da się ukryć, że w 4. odcinku MUST BE THE MUSIC 3 na scenie pojawiło się mnóstwo muzycznych talentów. Zarówno scenę, jak i serca jurorów oraz publiczności podbił 10-letni Kuba Kowaliszyn, który niesamowicie grał na perkusji. Jurorów zachwyciła również 16-letnia Ola Pęczak, która słodkim głosem zaśpiewała utwór "Your Song" z repertuaru Ellie Goulding.

Bardzo pozytywne emocje towarzyszyły występowi grupy November Projekt, w którego skład wchodzi kilku niepełnosprawnych muzyków. Grupa wykonała swój utwór w rymie reggae. Jurorzy byli zachwyceni, a Kora otrzymała prezent od jednego z członków zespołu - broszkę zrobioną z kory! Trzeba przyznać, że poczucie humoru, dystans, występ oraz hasło, które November Projekt przedstawiło: "Must Be The Luzik" zadziałało i grupa przeszła do następnego etapu.

Jednak największe emocje wywołał występ ostatniego uczestnika - Sebastiana Białka "Białego". Raper wykonał swój autorski utwór "Walczę do końca", który jest jego głosem w sprawie walki o syna. Biały chce, by ojcowie nie byli dyskryminowani w Sądach Rodzinnych. Co ciekawe, Biały ma już mnóstwo fanów - na Facebooku ludzie popierają Białego i mają nadzieję, że dzięki temu występowi artysta uzyska pełne prawa do wychowywania swojego synka.

Posłuchaj jeszcze raz utworu Białego:

Na scenie wystąpili również: Whitestok, Kuba Szyperski, Krzysztof Rydzelewski, Teddy Jr., DC/AC, Adrian Okrzeja, Klezmafour, Vivo, Lemon oraz Dominika Kurdziel.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: