ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy "Must Be The Music. Tylko muzyka" telewizji Polsat to nowy "Idol" - gdzie, kiedy eliminacje, jak wygrać

"Must Be The Music. Tylko muzyka" telewizji Polsat to nowy "Idol" - gdzie, kiedy eliminacje, jak wygrać

08.01.2011, godz. 12:30
Must Be The Music – Tylko muzyka
foto: Polsat

Wszyscy, którzy posiadają niezwykłe muzyczne talenty i chcą walczyć o 100 tysięcy złotych, powinni pojawić się na castingach do nowego polsatowskiego show "Must Be The Music. Tylko Muzyka". Program będzie oryginalnym następcą popularnego niegdyś "Idola", który wypromował takie gwiazdy jak: Monika Brodka, Ewelina Flinta, Ania Dąbrowska czy Szymon Wydra.

W pamięci każdego Polaka znajduje się rewolucyjny "Idol", który doczekał się aż czterech edycji. Muzyczny program przyniósł sporą oglądalność Polsatowi, dał szansę pokazania się utalentowanym śpiewakom i wypromował kilka znanych dziś w świecie muzyki nazwisk.

Teraz Polsat postanawia poszukać kolejnych muzycznych talentów. Tym razem jednak szansę zaistnienia będą mieli nie tylko wokaliści, ale też: zespoły pop, soul, rock, blues, folk, metal, chóry, orkiestry, instrumentaliści, beatboxerzy - czyli wszyscy, którym w duszy gra muzyka.

"Must be the music. Tylko muzyka" powstanie na licencji słynnej amerykańskiej firmy Shine International, potentata na rynku mediów, należącej do Ruperta Murdocha. W jury zasiądzie m.in. kompozytor Adam Sztaba (35 l.). Nazwiska kolejnych jurorów nie są jeszcze znane. Show poprowadzi znany z "Idola" Maciek Rock (32 l.).

Przeczytaj koniecznie: Must be the music - Adam Sztaba pierwszym jurorem show

Już 8 stycznia w sobotę pierwszy nabór w Gdańsku w hotelu Marina. Swoich sił będzie też można spróbować następnego dnia, w niedzielę w Warszawie, w hotelu Radisson. Jedyne wymagania to dolna granica wieku - 6 lat. Uczestnicy mogą zaprezentować własny kawałek albo cover.

Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych i możliwość udziału w koncercie TOPtrendy 2011 w Polsacie. Sam show w telewizji Polsat będziemy mogli oglądać w marcu. Program to konkurencja dla "Bitwy na głosy" w TVP 2. Oba programy będą nadawane w sobotę o godz. 20.

Terminy castingów:

8.01 – Gdańsk, Hotel Marina
9.01 – Warszawa, Hotel Radisson
15.01 – Szczecin, Dom Kultury „Słowianin”
16.01 – Rzeszów, Hotel Ambasador
22.01 – Białystok, Hotel Gołębiewski
23.01 – Łódź, Łódzki Dom Kultury
29.01 – Wrocław, Hala Stulecia
30.01 – Katowice, Hotele Angelo

Must be the music - Wygra muzyka. Adam Sztaba pierwszym jurorem show
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: