ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Młynarska przeprasza Polaków za "Kiepskich"

Młynarska przeprasza Polaków za "Kiepskich"

18.07.2016, godz. 05:00
Młynarska przeprasza Polaków za Kiepskich
foto: AKPA

Przepraszam wszystkich, których mój wpis uraził - takimi słowy kaja się Agata Młynarska (51 l.), która wyznała, że rodacy psują jej urlop nad polskim morzem. Porównała ich nawet do głupkowatej rodziny Kiepskich z popularnego serialu. Jednak po fali krytyki, jaka na nią spadła, przyszedł czas na otrzeźwienie i bicie w piersi.

"We Władysławowie jest totalny armagedon - zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre - ryby smażone na oleju nie pierwszej świeżości, królują gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon. Wiadomo, dobry browar to podstawa!" - napisała w zeszłym tygodniu Młynarska na swoim profilu na Facebooku i oberwała od internautów. Fala krytyki zmusiła ją jednak do przemyślenia tego, co zrobiła. W weekend pojawił się więc jej nowy wpis, gdzie już przeprasza Polaków.

"Moją intencją nie było generalizowanie i w efekcie sprawienie komukolwiek przykrości (...) Przepraszam zatem wszystkich, których mój wpis uraził lub dotknął, nie taki był mój zamiar. Biorę to na "klatę" i traktuję jako cenną lekcję. Na przyszłość będę uważniejsza i bardziej precyzyjna w formułowaniu myśli" - kaja się gwiazda telewizji.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: