ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Młynarska zatrudni Torbicką za 10 tys. zł?

Młynarska zatrudni Torbicką za 10 tys. zł?

28.09.2016, godz. 05:00
AGATA MŁYNARSKA
AGATA MŁYNARSKA foto:

Jej świat się znowu kręci! Agata Młynarska (51 l.) po rozstaniu z TVP została szefową stacji TLC i ma zrewolucjonizować kanał. Sama poprowadzi trzy nowe programy, w tym nową wersję jej autorskiego show "Świat się kręci". Nie zapomina jednak o koleżankach, które odeszły z telewizji publicznej, tak jak Grażyna Torbicka (57 l.).

Młynarska wzięła sprawy w swoje ręce i sama znalazła sobie pracę. Została szefową TLC. - Agata będzie miała trzy swoje programy w stacji. Stawia na wywiady z kobietami ze świata show-biznesu. Chce też zrobić coś na zasadzie "Świat się kręci", gdzie będą poruszane tematy rozrywki i polityki. Całe TLC zostanie zmienione. Będzie to rozrywka dla kobiet na wysokim poziomie - zdradza nam menedżerka Młynarskiej.

Za swoją pracę może dostać nawet 60 tys. zł miesięcznie. Jednak ta znana dziennikarka chce również dać zarobić innym gwiazdom. - Decyzja o zatrudnieniu kogokolwiek zależy od pomysłu na program. Rynek komercyjny to zupełnie inna rzeczywistość niż TVP. - zaznacza jednak Młynarska i dodaje: - Teraz wielu wyśmienitych fachowców straciło swoje programy i powoli przepadają.

Jak dowiedział się "Super Express", na celowniku Agaty jest Grażyna Torbicka. Ona podniosłaby rangę stacji i mogła ściągnąć reklamodawców. - Od 30 lat zajmuje się tematyką filmową. Dziś jest jedną z najlepszych ekspertek od kina polskiego i światowego, więc naturalną koleją rzeczy byłoby umiejscowienie jej jako szefowej działu filmowego Telewizji Polskiej. Nic takiego nie nastąpiło. - żałuje Młynarska. Jednak na konkretne pytanie, czy zatrudniłaby ją, nie chce odpowiedzieć.

Gdyby Torbicka zgodziła się na pracę u Agaty Młynarskiej, może zarobić co najmniej 10 tys. zł miesięcznie.

Czytaj: Agata Młynarska zdradza kulisy odejścia z TVP: "Bardzo dobra zmiana!"

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: