ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Na co do kina? "Pitbul: Niebezpieczne kobiety", "Zakwakani", "Nowy początek"

Na co do kina? "Pitbul: Niebezpieczne kobiety", "Zakwakani", "Nowy początek"

10.11.2016, godz. 13:45
Pitbul: Niebezpieczne kobiety, Zakwakani, Nowy początek
Pitbul: Niebezpieczne kobiety, Zakwakani, Nowy początek foto: Fotomontaż SE.pl

Premiery kinowe na długi weekend! Na co wybrać się do kina w wolnej chwili? W tym tygodniu na srebren ekrany wchodzą 3 nowe filmy - "Pitbul: Niebezpieczne kobiety", "Zakwakani", "Nowy początek"!

Już jutro w kinie pojawią się nowe filmy. Warto wykorzystać długi weekend, tym bardziej, że dni stają sie co raz krótsze, a pogoda nas nie rozpieszcza. Jakie nowe filmy pojawią się na srebrnych ekranach w ten weekend?

Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Najnowszy film Patryka Vegi. Kolejna część kultowej serii. Tym razem będziemy mieli okazję przyjrzeć się pracy policjantek. Świeżo upieczone funkcjonariuszki Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska) skonfrontują się z prawdziwym życiem. Ich wyobrażenia o pracy w policji rozbiją koledzy po fachu: Gebels (Andrzej Grabowski) i Majami (Piotr Stramowski). Nie pomoże im też skorumpowana szefowa Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka). Policjantki będą na tropie mafii paliwowej. Poznamy też życie prywatne bohaterek, które będzie równie skomplikowane, co ich ciężka praca.

Zakwakani

Koprodukcja Rosyjsko-chińsko-amerykańska, to kolejna pozycja dla najmłodszych. Dwuznaczne żarty mogą się również spodobać również starszym widzom. "Zakwakani" to historia rodu kaczek, które żyją spokojnie na odległej wyspie. Spokój drobiu przerywa gorsza od ptasiej grypy Zła Czarodziejka, która chce porwać przywódcę kaczek. Czarodziejka marzy bowiem o wiecznej młodości i tylko sędziwy kaczor zna tajniki magii. Los chciał, że wraz z przybyciem niegodziwej wiedźmy na wyspę przybywa również eskadra bojowych kaczek. Tylko syn kaczora - Śmigły oraz piękna Eryka z eskadry kaczek mogą pokonać Czarodziejkę. Przy okazji odnajdą też miłość! Film w polskich kinach będzie dostępny z dubbingiem. W polskiej wersji udział wzięli m.in: Mateusz Weber, Wojciech Żołądkowicz, Weronika Humaj, Rafał Zawierucha, Monika Obara, Tomasz Borkowski.

Nowy początek

Thriller science-fiction produkcji USA w reżyserii Denisa Villeneuve. Louise Banks (Amy Adams) jest wybitną lingwistką. Pewnego dnia zostaje wezwana przez szefów obrony USA, by zbadać tajemniczy przekaz od obcej cywilizacji. Gigantyczny statek pojawił się na Ziemi i nikt nie wie, czy ksomici przybyli w pokoju, czy żeby podbić nasz świat. Louise wspomagają pułkownik Weber (Forest Whitaker) i wybitny fizyk Ian Donnelly (Jeremy Renner). Jak zakończy się ta niesamowita historia?

Na co wybierzecie się do kina w ten weekend?

Zobacz: Legendy Polskie. Film Operacja Bazyliszek ZA DARMO! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: