ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Na co do kina w weekend? Repertuar kin na 23-25 czerwca

Na co do kina w weekend? Repertuar kin na 23-25 czerwca

23.06.2017, godz. 10:55
Transformers: Ostatni Rycerz
foto: Facebook

Na co warto wybrać się do kina w ten weekend? Sprawdźcie, jakie premiery filmowe będzie można zobaczyć w kinach 23. czerwca. Transformers: Ostatni Rycerz, Miłość aż po ślub, Tożsamość zdrajcy.

Długo wyczekiwaną premierą tego tygodnia jest film Transformers: Ostatni Rycerz. To kolejna część serii w reżyserii Michaela Bay'a. W najnowszej produkcji losy ludzi znowu skrzyżuje się z losami maszyn. Gdy na świecie Transformery i ludzie toczą wojnę, Cade Yeager wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie.

Kolejny tytuł warty uwagi to Miłość aż po ślub. To bezpruderyjna francuska komedia o miłości, zdradzie i o tym, że czasem łatwiej zorganizować szczęście komuś niż sobie. Główna bohaterka Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest spełnioną singielką. Facetów traktuje dość rozrywkowo i beztrosko korzysta z życia. Wszystko jednak ulega zmianie, gdy przyjmuje niechciane zlecenie.

Na koniec kino akcji, czyli film Tożsamość zdrajcy z Orlando Bloomem i Noomi Rapace w roli głównej. CIA aresztuje mężczyznę podejrzanego o planowanie ataku na Londyn. Agentka Alice Racine odsunięta od służby, zostaje nagle wezwana na miejsce przesłuchania. Szybko odkrywa, że w szeregach CIA kryje się zdrajca. Rozpoczyna się pościg, którego stawką jest życie milionów ludzi i bezpieczeństwo kraju.

Zobacz: Była Karolaka już uporała się z rozstaniem? Pokazała seksowne zdjęcie

Źródło: Edyta Folwarska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: