ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Na co Małgorzata Rozenek wydaje pieniądze?

Na co Małgorzata Rozenek wydaje pieniądze?

28.11.2016, godz. 08:55
Źródło: Paulina Koziejowska

Ile zarabiają gwiazdy? Jest wielu ludzi, którzy chcieliby poznać ten sekret gwiazd. Media donoszą, że Małgorzata Rozenek w przeciągu roku została milionerką. Na co wydaje ciężko zarobione pieniądze Perfekcyjna Pani Domu?

Małgorzata Rozenek w przeciągu kilku miesięcy od zapomnianej celebrytki ponownie zyskała status gwiazdy TVN. Wszystko dzięki udziałowi w nowych programach stacji, które przysporzyły jej nowych fanów. Plotkarskie media donoszą, że Rozenek i jej ukochany Radek Majdan w ciągu roku łącznie zarobili milion złotych. Paulina Koziejowska z tv.se.pl, zapytała celebrytkę o finanse.

Zobacz: Rozenek z rodziną na kolacji. Internauci KRYTYKUJĄ za...

Przede wszystkim gwiazda zdementowała doniesienia o wysokości swoich przychodów. - Nie można wierzyć w to, co pojawia się w gazetach - skomentowała Rozenek. - Chciałbym, żeby to było prawdą - dodała. Nie oszukujmy się jednak. Rozenek i Majdan zarabiają o wiele więcej, niż przeciętni Kowalscy. Na co celebrytka wydaje zarobione pieniądze? - Jestem bardzo rozsądną osobą. Ja odkładam pieniądze, inwestuję bardzo w naukę moich synów i jeżeli już pozwalam sobie na jakieś szaleństwo; poza oczywiście drobnymi - jak torebki, buty, to zdecydowanie podróże - zdradziła nam Rozenek. - Uwielbiam podróżować i to są takie pieniądze, których mi nie szkoda - wyjaśniła.

A Wy na co najbardziej lubicie wydawać pieniądze?

Zobacz: Ile zarobiła Małgorzata Rozenek? Ta kwota robi wrażenie!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: