ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Na ślubie Rozenek będą ochroniarze! "Chodzi o to, żeby nam nie weszli do środka!"

Na ślubie Rozenek będą ochroniarze! "Chodzi o to, żeby nam nie weszli do środka!"

07.09.2016, godz. 10:08

Na ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana czeka cała Polska. Tymczasem okazuje się, że celebryci strzegą uroczystości jak oka w głowie. Na ceremonii mają być ochroniarze! Kogo nie chcą na przyjęciu Rozenek i Majdan?

W pierwszym odcinku nowej serii programu Karoliny Korwin Piotrowskiej zatytułowanego Magiel Towarzyski, pojawiła się Małgorzata Rozenek. Oczywiście nie ogło obyć się bez pytania o ślub Perfekcyjnej Pani Domu z Radosławem Majdanem. Niestety celebrytka nie wiele zdradziła na temat uroczystości. - To jest bardzo skromna, bardzo kameralna i bardzo intymna uroczystość - wyznała Rozenek.

Okazuje się, że na początku para chciała wyjechać za granicę, jak Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Jednak jako rodzinni ludzie, nie mogli sobie pozwolić na rozłąkę z najbliższymi. - To nawet nie chodzi o to, żeby wynająć samolot. Jak zaczniesz liczyć... Wtedy musielibyśmy wynająć 2 samoloty, a na to już na s nie stać - powiedziała Małgorzata.

Para będzie musiała więc zrobić ślub w Polsce. Wszystko jednam będzie ściśle tajne. Imprezy bronić własnymi ciałami będą wierni ochroniarze. Okazuje się bowiem, że gości Małgosi i Radka stresują się medialnym ślubem. Ochrona będzie więc pilnować, żeby nie prześlizgnął się żaden paparazzo!

Zobacz: Rozenek będzie wzorować się na ślubie Szulim? "Śledziliśmy, obserwowaliśmy"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: