ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Nad tymi gwiazdami wisi KLĄTWA. Samobójstwa, tragiczne śmierci, narkotyki

Nad tymi gwiazdami wisi KLĄTWA. Samobójstwa, tragiczne śmierci, narkotyki

20.10.2016, godz. 02:00
CELINE DION POŻEGNAŁA MĘŻA.
foto: EAST NEWS

Wiele światowych gwiazd, mimo bogactwa i sławy, musiało zmierzyć się z tragicznymi przeciwnościami losu.

Ten rok rozpoczął się dla Celine Dion okrutnie. Kanadyjska piosenkarka od wielu lat wiodła szczęśliwe życie u boku męża i menedżera Rene Angelila. W międzyczasie na świecie pojawiła się trójka ich synów - Rene Charles i bliźniaki Nelson i Eddy. Niestety, u męża Dion zdiagnozowano raka krtani w 1998 roku. Jego stan zdrowia pogorszył się nagle w roku ubiegłym. Angelil miał trzy nawroty choroby. Długą walkę z rakiem przegrał w styczniu. Kolejna tragedia Celine spotkała dwa dni po śmierci męża. Piosenkarka straciła brata, który również zmagał się z nowotworem. Miał raka gardła, języka i mózgu. Tego dnia jej mąż Rene obchodziłby urodziny. Kiedy Celine próbuje otrząsnąć się po rodzinnej tragedii, nadchodzi kolejna smutna wiadomość. Nowotwór zaatakował szwagra wokalistki. Mężczyzna znajduje się w domu opieki Maison Adhemar-Dion, który został nazwany od imienia ojca Celine. Adhemar zmarł w 2003 roku z powodu nowotworu kości.

Niezniszczalny Neo

Keanu Reeves, znany z głównej roli w filmie "Matrix", przez osobiste tragedie wciąż nie może ułożyć sobie życia. Mając trzy lata, widział, jak odchodzi jego ojciec. Po tej tragedii nauka przychodziła mu z trudnością, ciągle zmieniał szkoły. Kiedy już wychodził na prostą, w wieku 23 lat zmarł jego najlepszy przyjaciel wskutek przedawkowania narkotyków. To jednak nie koniec przeciwności losu. W 1998 roku Keanu był szalenie zakochany w Jennifer Syme, z którą rok później spodziewał się dziecka. Po 8 miesiącach dziewczynka urodziła się martwa. Śmierć dziecka, niestety, zakończyła związek aktora. Ponad rok później Reevesa załamała wiadomość o tragicznym wypadku samochodowym, w którym zginęła Jennifer.

Wielka rodzina Mii

Ikona filmu z wielkim sercem - tak można opisać amerykańską aktorkę Mię Farrow, która wychowała piętnaścioro dzieci, w większości adoptowanych. Szereg nieszczęść w życiu Mii rozpoczął się już w dzieciństwie. Pierwszy raz straciła bliską osobę w wieku 13 lat, kiedy jej brat zginął w katastrofie lotniczej. Cztery lata później jej ojciec zmarł na atak serca, tuż przed śmiercią jednak próbował dodzwonić się do ukochanej córki, która telefonów nie odebrała. Mia przez wiele lat próbowała ułożyć sobie życie i założyć dużą rodzinę. Dopiero z Woodym Allenem udało jej się taką stworzyć. Do czasu, kiedy odkryła romans reżysera z jej adoptowaną córką. W międzyczasie Mia straciła drugiego brata, Patricka, którego okoliczności śmierci budzą wątpliwości. Został on bowiem znaleziony martwy w swojej galerii. Przedwcześnie zginęły także jej dwie adoptowane córki, Tam i Lark, która zmarła na tajemniczą chorobę. Z kolei w tym roku Mia musiała zmierzyć się ze stratą adoptowanego syna. 27-letni Thaddeus został znaleziony z raną postrzałową w samochodzie.

Rodzinna klątwa

Whitney Houston była jedną z najważniejszych postaci światowej sceny muzyki popularnej. Mimo ogromnego sukcesu jej życie było pełne skandali. Pod koniec lat 80. Houston i wokalistę Bobby'ego Browna połączyło wielkie uczucie, ale także uzależnienie. Kokaina, silne leki, alkohol były nie tylko częścią ich związku, ale również przyczyną jej śmierci. Piosenkarka w 2012 roku została znaleziona martwa w wannie. Ukochana córka piosenkarki, Bobby, nie mogła poradzić sobie ze stratą matki. Zmarła w wieku 22 lat, trzy lata po swojej matce, w równie dramatycznych okolicznościach.

autor: Monika Szaniawska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: