ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy NAGI Kuba Wojewódzki pokazuje mieszkanie i zaprasza na swój program! [WIDEO]

NAGI Kuba Wojewódzki pokazuje mieszkanie i zaprasza na swój program! [WIDEO]

01.09.2016, godz. 11:48

Już w najbliższy wtorek zobaczymy nowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Z tej okazji showman zamieścił w Internecie niecodzienny film! Nie dość, że pokazuje na nim swoje mieszkanie, to jeszcze jest całkowicie... nago! Ma też pewną niespodziankę dla swoich widzów! Co to?

Kuba Wojewódzki lubi łamać wszelkie utarte schematy. Tym razem naprawdę nas zaskoczył. Zamieścił na swoim Facebooku nagranie, na którym zaprasza na nowy sezon swojego show. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Wojewódzki jest na nagraniu całkowicie nagi! Niestety widzimy tylko odsłonięte ramiona dziennikarza. - Naga prawda o programie Kuba Wojewódzki - podpisał film.

Film został nagrany w mieszkaniu gwiazdora na warszawskim Powiślu. Już pisaliśmy o jego apartamencie (Zobacz: Wojewódzki chwali się fotelem za KILKA tysięcy złotych i widokiem z balkonu! Zobacz zdjęcia). Tym razem mamy jednak możliwość zobaczenia go od innej strony. Dużą lecz minimalistyczną przestrzeń wypełniają głównie książki płyty. W tle widzimy komputer wart kilka tysięcy złotych oraz gustowne lampy i meble. Chcielibyście tak mieszkać?

Oprócz tego, okazuje się, że fani mogą napisać pytania do gości showmana. Kuba zada najciekawsze z nich. Pierwszymi gośćmi będą Marcin Gortat oraz Kasia Kowalska. Będziecie oglądać?

Zoabacz: Wojewódzki i Figurski znów w dobrych stosunkach? To zdjęcie mówi wszystko!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: