ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Najseksowniejsi ojcowie w show-biznesie: Maciej Zakościelny, Robert Lewandowski, Dawid Woliński

Najseksowniejsi ojcowie w show-biznesie: Maciej Zakościelny, Robert Lewandowski, Dawid Woliński

23.06.2017, godz. 10:12
Maciej Zakościelny
W 2016 roku Maciej Zakościelny i jego ukochana Paulina Wyka zostali rodzicami. Aktorowi urodził się syn. W wywiadach gwiazdor wielokrotnie powtarzał, że będzie fantastycznym ojcem. foto: AKPA/EAST NEWS/FACEBOOK

Dzisiaj 23. czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z pewnością wielu tatusiów czeka na ten moment przez cały rok, by wraz ze swoimi pociechami wspólnie świętować. W show-biznesie nie brakuje przystojnych tatusiów, którzy są dumni ze swoich dzieci. Zobacz, którzy z nich są najseksowniejszymi ojcami.

Dzisiaj 23. czerwca obchodzimy dzień ojca. To wyjątkowe święto dla wszystkich tatusiów, którzy wraz ze swoimi pociechami będą celebrować ten dzień. Pomysłów na to jak go spędzić, z pewnością jest wiele. My jednak przyjrzymy się najseksowniejszym ojcom w show-biznesie.

Bez wątpienia do grona przystojniaków, którzy mają dzieci zalicza się Maciej Zakościelny i Mikołaj Roznerski. Do grona ojców niedawno dołączył również Robert Lewandowski. Piłkarz kilka tygodni temu na świecie powitał swoją pierwszą córkę Laurę. Dumni ze swoich pociech są również bloger Modny Tata. Prezenter Olivier Janiak wraz z żoną Karoliną Malinowską-Janiak i dziećmi chętnie pozują w kampanii reklamowej, prezentując ekskluzywną biżuterie. Znanymi ojcami są również aktor Borys Szyc i projektant Dawid Woliński. Za granicą mianem najseksowniejszego taty może poszczycić się Brad Pitt i David Beckham.

Zobacz: Bohosiewicz zapowiada, że się okoci

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: