ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Nastolatki opowiadają o seksie ze Stiflerem. Nowe nagrania!

Nastolatki opowiadają o seksie ze Stiflerem. Nowe nagrania!

13.10.2016, godz. 16:39

Stifler z Warsaw Shore stał się ostatnio sławny za sprawą seksafery z dwiema nastolatkami z Leszna. Chociaż uczestnik Ekipy z Warszawy próbował się tłumaczyć z filmów, które trafiły do sieci, niewiele osób mu wierzy. Tym bardziej, że w Internecie pojawiły się nowe nagrania z Leszna.

Damian Zduńczyk, bardziej znany jako Stifler był w zeszłym tygodniu w Lesznie, gdzie promował jeden z klubów. Spotkał tam dwie nastolatki, z którym wszedł w bliższą znajomość. Spotkanie zaowocowało serią ordynarnych filmów na serwisie Snapchat. Stifler namawia dziewczyny na seks oralny, a one same chwalą się, że będą się dzisiaj "ruchać w ch*j". Całą sprawę opisaliśmy TUTAJ.

Stifler próbował się tłumaczyć, że nagrania były jedynie parodiami filmów, które podbiły polski YouTube pod koniec ubiegłego roku. Nastolatka wraz z koleżanką opowiadała na nich o grupowym seksie z czarnoskórymi raperami z USA w busie pod warszawskim klubem. Niestety w tłumaczenia gwiazdy Warsaw Shore niewiele osób wierzy.

Zobacz: Seksafera Stiflera? Bohater Warsaw Shore tłumaczy się z wulgarnego nagrania

W sieci pojawiły się kolejne filmy z Leszna. Na nowych nagraniach widzimy bohaterki poprzednich filmów oraz dwie kolejne nastolatki. - Z tym się je*ałam! - chwalą się nastolaki, pokazując po kolei Stiflera i jego dwóch kolegów. - A temu ciągnęłam - dodają, zbliżając kadr na gwiazdę Ekipy z Warszawy. Jest też moment, w którym widzimy, jak dziewczyny wchodzą do pokoju chłopaków. - Ale o co ci chodzi? Przecież fajne dziewczyny przyszły - mówi Stifler do kolegi. - Weź, ku*wa! Pedofilem jesteś? - odpowiada wyraźnie zniesmaczony chłopak. Widzimy też jak Stifler chwyta za pośladek jedną z dziewczyn.

W Internecie pojawiają się głosy, że dziewczyny z którymi miał współżyć Stifler są nieletnie. Czy gwiazdorowi grozi rozmowa z prokuratorem?

Zobacz: Stifler - kim jest, co osiągnął?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: