ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Natalia Kukulska pożegnała ukochaną babcię Halinę [ZDJĘCIA]

Natalia Kukulska pożegnała ukochaną babcię Halinę [ZDJĘCIA]

28.09.2016, godz. 05:00
NATALIA KUKULSKA POŻEGNAŁA BABCIĘ_1PUBL
NATALIA KUKULSKA POŻEGNAŁA BABCIĘ foto:

To jeden z najczarniejszych dni w życiu Natalii Kukulskiej (40 l.). Artystka, która jest w piątym miesiącu ciąży, pożegnała wczoraj swoją ukochaną babcię Halinę Szmeterling (+92 l.). To właśnie ona zastępowała jej matkę, po tym jak Anna Jantar (+30 l.) zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku.

"Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i myśli... Za wspomnienia. Miłość to największa siła" - napisała na swoim profilu Kukulska, zamieszczając fotografię ukochanej babci.

Trudno sobie wyobrazić, jak wielki ból musi czuć teraz Natalia. Jako czteroletnie dziecko straciła mamę, potem we wrześniu 2010 roku zmarł jej ojciec, Jarosław Kukulski (+66 l.), a teraz kolejny cios - zmarła ukochana babcia. Pani Halina od kilku lat miała problemy ze zdrowiem. Natalia nie chciała jej jednak oddawać do domu opieki. Osobiście zajmowała się babcią. Urna z prochami zmarłej spoczęła na cmentarzu w Komorowie pod Warszawą. Natalii towarzyszył jej mąż Michał Dąbrówka (44 l.), a wśród żałobników pojawili się Adam Sztaba (41 l.) i Aleksandra Kwaśniewska (35 l.).

Zobacz: Dramat Natalii Kukulskiej: Straciła drugą mamę

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: