ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Natalia Kukulska zostanie mamą. Znamy płeć dziecka

Natalia Kukulska zostanie mamą. Znamy płeć dziecka

03.08.2016, godz. 09:54
Natalia Kukulska
foto: © AKPA

Natalia Kukulska bardzo cieszy się na myśl o kolejnym dziecku. Zdradziła już płeć malucha! Kukulska nie planuje zwalniać tempa i chce pracować do końca!

Natalia Kukulska bardzo przestrzega, by jej życie prywatne nie przeciekało do mediów. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i pochwaliła się zdjęciem. Widać na nim, jak jej starsze dzieci tulą się do zaokrąglonego brzuszka mamy! Natalia Kukulska jest w ciąży, planowany termin rozwiązania wypada na początek przyszłego roku. Gwiazda czuje się świetnie - obecnie wypoczywa z rodziną na wakacjach w Hiszpanii. Podobnie jak w przypadku poprzednich ciąż planuje pracować tak długo, jak jej stan na to pozwoli. Kukulska będzie pracować na planie The Voice of Poland, a w przyszłym roku wyda kolejną płytę!

- Pozostaje mi tylko potwierdzić tę radosną nowinę. Wszystko wskazuje na to, że to dziewczynka - zdradza jej menedżerka. Jak nieoficjalnie dowiedział się pomponik.pl dziewczyna otrzyma imię Laura.

Przypomnijmy tylko, że Natalia w 2000 roku po 10-letniej znajomości, wyszła za mąż za perkusistę Michała Dąbrówkę. Para ma już dwoje dzieci - syna Jana (ur. 2000) i córkę Annę (ur. 2005). Starsze rodzeństwo z pewnością zajmie się małą Laurą i trochę pomoże Kukulskiej w opiece nad maluszkiem!

Zobacz: Anna Powierza nie wstydzi się karmić dziecka piersią

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: