ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Natalie Portman znów zostanie mamą!

Natalie Portman znów zostanie mamą!

09.09.2016, godz. 10:55
Natalie Portman
foto: EAST NEWS

Natalie Portman po raz drugi zostanie mamą! Podczas festiwalu filmowego w Wenecji aktorka zaprezentowała się w długiej eleganckiej sukni podkreślającej jej figurę. Po wystąpieniu na czerwonym dywanie, nikt nie ma wątpliwości, że gwiazda spodziewa się dziecka.

Mamy radosną wiadomość dla wszystkich fanów Natalie Portman. Aktorka po raz drugi zostanie mamą. O tym, że gwiazda jest w ciąży dowiedzieliśmy się podczas premiery filmu "Planetarium" na festiwalu filmowym w Wenecji. Na czerwonym dywanie Portman zaprezentowała się w długiej, eleganckiej sukni podkreślającej jej figurę. Trudno nie było zauważyć jej zaokrąglonego ciążowego brzucha.

Natalie dumnie prezentowała się podczas festiwalu w Wenecji. W końcu nie ma się czemu dziwić, wygląda wręcz kwitnąco. Obok aktorki pozowała również córka Johnny’ego Deppa, Lily-Rose Depp, która także zagrała w filmie. Premiera "Planetarium", reżyserii Rebecci Zlotowski, zaplanowana została na 16. listopada.

Przypomnijmy, że Natalie Portman i jej mąż Benjamin Millepied są już rodzicami 5-letniego syna Alepha. Czy tym razem para doczeka się córki?

W każdym bądź razie serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Maciej Stuhr został ojcem! Zdjęcie synka pokazała żona aktora

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: