ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Nergal komentuje ślub Szulim i Staraka: "Dziki weekend!"

Nergal komentuje ślub Szulim i Staraka: "Dziki weekend!"

29.08.2016, godz. 11:07
nergal, adam darski
Nergal w swojej książce nie skupił się wyłącznie na sobie, jak można było się tego spodziewać, lecz wiele stron poświęcił Dodzie. Muzyk w swojej publikacji stwierdził, że jego chorobie winna jest właśnie jego była ukochana. - Związek, czasem przecież burzliwy, cała ta medialna nagonka, przeprowadzka do Warszawy, nowe środowisko. Wszystko to nie było obojętne i generowało sporo nerwów. Mój organizm nie wytrzymał, a manifestacją mógł być rak - napisał. foto: © AKPA

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka był wielkim wydarzeniem. Nie każdy mógł jednak brać udział w tej niezwykłej ceremonii. Na ślub i wesela byli zaproszeni tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. Jednym z gości był Dariusz Darski znany lepiej jako Nergal! Jak się bawił?

Na taką imprezę jak ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka chciałby być zaproszony chyba każdy. Niestety nie wszystkim było to dane. Jednym z gości był kontrowersyjny Nergal - lider zespołu Behemoth. Muzyk postanowił podzielić się wspomnieniami z wesela. Zamieścił na Instagramie dwie fotki ze ślubu Szulim i Staraka.

Na jednej z fotografii widzimy jak Nergal płynie po weneckim kanale ubrany w elegancki smoking. - Noc warta zapamiętania - napisał pod fotką. Zacytował też fragemnt kultowej piosenki Johnny'ego Casha - "Man in Black".

Na drugim zdjęciu uchwycone zostały schody z humorysytcznym napisem. "Jestem pijany, a ty szalony. Kto zaprowadzi nas do domu?" - głosi napis. - Dzień dobry... To był całkiem dziki weekend - napisał Nergal.

Good morning... It was pretty wild weekend

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adam Nergal Darski (@nergal69) 28 Sie, 2016 o 1:12 PDT

Zobacz: Ślub Szulim i Staraka. Jak gwiazdy prezentowały się na weselu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: