ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Nie uwierzycie, co ginekolog powiedział Lewandowskiej!

Nie uwierzycie, co ginekolog powiedział Lewandowskiej!

16.05.2017, godz. 10:01
Anna Lewandowska na trybunach
foto: EAST NEWS

Anna Lewandowska to utrapienie lekarzy. Trenerka prowadzi tak zdrowy tryb życia, że wszystkie jej wyniki są perfekcyjne. Co usłyszała na pierwszej wizycie u ginekologa prowadzącego jej ciążę? Słowa lekarza skłoniły ją do napisania książki!

Nowa książka Lewandowskiej już niedługo trafi do sprzedaży. Żona Roberta jest dumna z nowego projektu tym bardziej, że został on oparty na własnych doświadczeniach. Do wydania poradnika "Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy" przekonał ją lekarz, który prowadził jej ciążę. Co usłyszała Anna Lewandowska na pierwszej, od zajścia w ciążę, wizycie kontrolnej u ginekologa? Trenerka pochwaliła się tym na swoim Instagramie:

- Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”. - czytamy we wpisie żony Roberta.

Zachęcona do działania Lewandowska zaczęła spisywać wszystkie swoje doświadczenia. Trenerka podkreśla jednak, że nowa publikacja oparta jest również o jej fachową wiedzę na temat odżywiania. Przekonuje, że tematyka macierzyństwa jest bliska jej sercu od dawna.

- Temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu - czytamy na Instagramie.

Czujecie się przekonani do kompetencji Ani Lewandowskiej? Jedno jest pewne trenerka jest zmorą lekarzy - jej stan zdrowia jest idealny i niech tak zostanie do późnej starości.

ZOBACZ: Anna Lewandowska w ciąży zarobiła 2 miliony!

Jestem podekscytowana i pragnę się podzielić z Wami moją radością ! Moja książka „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy” już w PRZEDSPRZEDAŻY na stronie Empik.com! Temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu. Piszę to nie bez przyczyny, ale chcę Was upewnić, że temat nie wziął się z kosmosu , tylko że mam ku temu kompetencje. (Od jakiegoś czasu to dodatkowo osobiste doświadczenie ) Tak naprawdę pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”.☺️ Książkę pisałam przez cały okres ciąży. Znajdują się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie, i po ciąży. Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej.Poza wyżej wymienionymi tematami, przygotowałam dużą porcję zdrowych przepisów kulinarnych oraz zestawy treningowe na każdy trymestr ciąży. Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: lekarze i profesorowie – znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych. Droga Mamo , mam nadzieję, że mój poradnik będzie pomocny i pomoże Ci przejść przez ten piękny okres w doskonałym samopoczuciu i zdrowiu całej rodziny. Foto. @martawojtal #healthy #healthymom #book #newbook #premiera #healthyplanbyann #healthypregnant #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 15 Maj, 2017 o 10:21 PDT

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: