ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Nie zabroni Allankowi widywać ojca [GALERIA]

Nie zabroni Allankowi widywać ojca [GALERIA]

01.12.2016, godz. 02:00
EDYTA GÓRNIAK I JEJ SYN ALLAN_1PUBL
EDYTA GÓRNIAK I JEJ SYN ALLAN foto:

Dariusz K. (40 l.) od tragicznego dnia, kiedy w lipcu 2014 roku śmiertelnie potrącił na przejściu dla pieszych kobietę, nie widział swojego 12-letniego syna Allana. Teraz, gdy wyszedł na wolność, wciąż nie skontaktował się z synem ani z byłą żoną. A Edyta Górniak (44 l.) wcale nie zamierza odbierać mu praw rodzicielskich i zabraniać kontaktu z synem.

Edyta robi wszystko, co może, by chronić swojego 12-letniego dziś syna. Gdy jego ojciec, będąc pod wpływem kokainy, wjechał na czerwonym świetle na przejście dla pieszych i doprowadził do śmierci 63-letniej kobiety, piosenkarka odcięła się od sprawy grubą kreską i nie zgadzała się na widzenia Allana z ojcem. Posłuchała bowiem rad psychologów, którzy uznali, że chłopiec nie jest gotowy na to, by zobaczyć ojca w areszcie.

Tymczasem Dariusz K. właśnie wyszedł za kaucją na wolność i daje mu to szansę na widzenie z synem. Ale muzyk wcale się o to nie stara.

- Nie rozpoczęłam procedury pozbawiania Dariusza praw rodzicielskich. Nie planuję też zmiany danych osobowych mojemu synowi. Zmiana nazwiska i tak przecież nie zmniejszy obciążenia i bólu, jakie będzie nosił w sercu mój syn. Na razie całą uwagę koncentruję na dobrej kondycji psychicznej Allanka - powiedziała Edyta w rozmowie z "Super Expressem".

Gwiazda doskonale wie, że dla Allana pierwszy po latach kontakt z ojcem będzie bardzo trudny. Ale chyba nie musi się jeszcze o to martwić. Od września Edyta mieszka z synem w Los Angeles. Kilka tygodni temu przebywał w szpitalu i nie powinien na razie podróżować przez tyle godzin samolotem. W dodatku trwa rok szkolny, a nauka Allana jest dla Edyty priorytetem. Dariusz K., niestety, nie ma możliwości wyjazdu z kraju. Sąd zabrał mu paszport.

Zobacz: Były mąż Górniak kupił wolność za 400 tys. zł

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: