ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy NIE ŻYJE fanka Edyty Górniak! Gwiazda pogrążona w ŻAŁOBIE

NIE ŻYJE fanka Edyty Górniak! Gwiazda pogrążona w ŻAŁOBIE

04.06.2017, godz. 12:43
NIE ŻYJE fanka Edyty Górniak!
foto: © AKPA

Smutne wieści od Edyty Górniak. Gwiazda jest pogrążona w smutku i żałobie po śmierci wiernej fanki, młodziutkiej Weroniki. Górniak napisała do sympatyków na Facebooku: - Kochani Moi... Bardzo bardzo proszę Was o Modlitwę za Weronikę. Straciliśmy ją.. Zaś na Instagramie opublikowała serię zdjęć z dziewczyną.

Edyta Górniak jest w żałobie po śmierci fanki - Weroniki. Dziewczyna, która kibicowała Górniak i była nią zafascynowana nie żyje. Rozpaczą po śmierci Weroniki piosenkarka podzieliła się z fanami na Facebooku. Umieściła krótki wpis, w którym poprosiła wszystkich o modlitwę za duszę zmarłej Weroniki: - Kochani Moi... Bardzo bardzo proszę Was o Modlitwę za Weronikę. Straciliśmy ją.. Przesyłam wszystkie moje siły dla jej Rodziców i Przyjaciół. Przepraszam nie jestem w stanie napisać więcej. Z Miłością, EDI.

Zobacz: Beata Tyszkiewicz po zawale. Co mówią lekarze? NOWE INFORMACJE

Nieco więcej na temat smutnego zdarzenia Górniak napisała na Instagramie, dodając także zdjęcia ze zmarłą: - Nie znajduję słów. Nie znajduję zrozumienia.. Słońce moje, DLACZEGO ?? Byliśmy tu dla Ciebie. Na wyciągnięcie ręki. Kochamy przecież... Czy nie czułaś się tulona ? Tyle spotkań, tyle wspólnych radości, tyle wzruszeń, podróży, tortów, muzyki, wygłupów, rozmów.  I Ty - taka Piękna!! Ambitna. Skromna.  Boże Jedyny.. Nie przyjmuję tego Weroniu. Nie przyjmuję..

Fani wspierają Górniak po stracie. Zapewniają o swoich modlitwach i życzą Edycie wiele siły w tych trudnych dla niej chwilach.

tagi: edyta Górniak
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: