ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Nie żyje Pete Burns z Dead or Alive! Miał 57 lat

Nie żyje Pete Burns z Dead or Alive! Miał 57 lat

24.10.2016, godz. 21:59
Nie żyje Pete Burns z Dead or Alive! Miał 57 lat
Nie żyje Pete Burns z Dead or Alive! Miał 57 lat foto: EAST NEWS

W wieku 57 lat zmarł lider zespołu Dead Or Alive, Pete Burns. Informację o śmierci artysty, znanego z utworów takich jak You Spin Me Round, podał jego agent na Twitterze.

Pete Burns był liderem zespołu Dead Or Alive, który szczyty swej popularności osiągnał w latach 80. XX wieku. Jednym z najbardziej znanych utworów zespołu Dead Or Alive był "You Spin Me Round". Pete Burns słynął też z zamiłowania do operacji plastycznych. Jego twarz zmienila się diametralnie, a sam artysta rpzyznał w jednym z wywiadów, że poddał się ponad 300 zabiegom poprawiającym urodę. O śmierci Burnsa poinformował jego agent w oficjalnym oświadczeniu, które opublikował na Twitterze. Przyczyną śmierci gwiazdora był atak serca.

"Z największym smutkiem zawiadamiamy, że nasz ukochany Pete Burns zmarł nagle wczoraj przez zatrzymanie krążenia. Był prawdziwym wizjonerem, piękną i utalentowaną duszą. Będzie nam go bardzo brakowało. Nie mamy słów, aby wyrazić tak ogromną stratę, jaka nas spotkała. Będzie żył wiecznie w naszej pamięci i naszych duszach." - napisał agent Peta Burnsa.

Zobacz: Maryna z "Janosika" walczy z ciężką chorobą. Grozi jej amputacja

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: