ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Nogi Steczkowskiej są warte 700 000 zł [ZDJĘCIA]

Nogi Steczkowskiej są warte 700 000 zł [ZDJĘCIA]

15.10.2016, godz. 05:00
JUSTYNA STECZKOWSKA
JUSTYNA STECZKOWSKA foto:

Nikt nie ma wątpliwości, że Justyna Steczkowska (44 l.) jest właścicielką najpiękniejszych nóg w Polsce! Nic dziwnego, że w końcu postanowiła je ubezpieczyć - i to na krągłą sumkę aż 700 tysięcy złotych. A wszystko to przez trasę koncertową, na której Jusia zamierza zadzierać nogi i rozchylać je w tańcu.

Od października do grudnia Justyna zagra 10 koncertów w ramach trasy "Koncert muzyki filmowej". Piosenkarka przygotowuje się do niej nie tylko wokalnie, lecz także tanecznie, bo zamierza zrobić na scenie wielki show. Tancerze znani z "Tańca z gwiazdami" porwą ją do ognistego tańca, w którym nie zabraknie wyskoków, uniesień i niemalże szpagatów. Nic dziwnego, że Justyna postanowiła pomyśleć o swoich pięknych nogach i ubezpieczyć je na wypadek kontuzji i złamań.

- Moje nogi nie są najgorsze, ale naprawdę milion kobiet ma piękniejsze - mówi nam skromna Justyna. - Najważniejsze, że są zdrowe i mogą skakać po scenie. To jest to, o co mi chodzi - podkreśla.

Nie bez znaczenia może być też fakt, że na swoich nogach Justyna świetnie zarabia. Jest przecież twarzą rajstop i seksownych pończoch.

ZOBACZ: Wojewódzki o Azja Express: "wyszedł azjatycki Big Brother... Karykatura formatu"

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: