ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Nowa plotka na temat ślubu Szulim i Staraka!

Nowa plotka na temat ślubu Szulim i Staraka!

05.08.2016, godz. 11:35
PIOTR STARAK I AGNIESZKA SZULIM
PIOTR STARAK I AGNIESZKA SZULIM foto:

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka to wydarzenie, o którym wiele się mówi. Wielu Polaków czeka aż piękna dziennikarka i przystojny milioner powiedzą sobie "tak". Ciągle jednak nie ma konkretnych informacji na temat uroczystości. Ostatnio pojawiła się plotka, jakoby ślub miałby się odbyć zagranicą!

Od kiedy Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim, nie opadają emocje tysięcy Polaków, żądnych informacji, kiedy ich idole się pobiorą. Para nie lubi rozmawiać na ten temat i wymijająco odpowiada na pytania dziennikarzy. Kiedy myśleliśmy, że już wszystko wiemy, zmieniła się data i miejsce uroczystości. Teraz plotkuje się o drogim, zagranicznym ślubie, który ma się odbyć w Wenecji. Czy może być romantyczniejsze miejsce, niż włoskie miasto położone nad malowniczymi kanałami? Pływające gondole, pyszne jedzenie, wprawiające w dobry nastrój wino i śpiewy o wielkiej, gorącej miłości! To jest coś!

Data ślubu podobno wyznaczona jest pod koniec lata - między 26, a 28 sierpnia. Niestety para ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła najnowszym doniesieniom. My życzymy przede wszystkim żeby ślub się udał. Nie ważne gdzie, kiedy i za ile pieniędzy. Gdyby Szulim i Starak wzięli ślub w tajemnicy w skromnej kapliczce, albo podmiejskim urzędzie stanu cywilnego zakładamy, że i tak byłoby pięknie!

Zobacz: Szulim zarobi 600 000 zł

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: