ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Nowa płyta Organka! Kiedy premiera?

Nowa płyta Organka! Kiedy premiera?

12.10.2016, godz. 13:03

Tomasz Organek przebojem wdarł się do polskiej muzyki alternatywnej. Chociaż grał od kilku lat, dopiero jego ostatnia płyta "Głupi", przeniosła mu sukces komercyjny. Muzyk poszedł za ciosem i niebawem pojawi się kolejny album jego zespołu, zatytułowany "Czarna Madonna". Posłuchaj najnowszej piosenki gwiazdora.

Zespół ØRGANEK, tworzy czterech muzyków, ale zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny jest wokalista, od którego kapela posiada nazwę. Tomasz Organek do niedawna nie był znany. Teraz jednak został prawdziwą gwiazdą muzyki alternatywnej. Pierwsza płyta grupy, "Głupi" cieszyła się wielką popularnością. Czas na drugi album zespołu - "Czarną Madonnę".

W sieci pojawił się już singiel promujący nadchodzący krążek. Piosenka zatytułowana "Missisipi w ogniu" jest utrzymana w podobnej stylistyce, co częśc piosenek z pierwszej płyty. Oczywiście "Głupi", była płytą bardzo złożoną stylistycznie i tym razem zapowiada się to samo brzmienie. - ØRGANEK cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX wieku ale też i całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta. Tym razem jednak wszystko brzmi nowocześniej dzięki bardziej złożonej produkcji oraz współcześniejszym odniesieniom do tak odległych stylistyk jak punk czy country - czytamy w zapowiedzi krążka.

Premiera nowego albumu już 4 listopada. Kupicie?

Zobacz: Depeche Mode w Polsce w 2017. Jaka jest cena biletów na koncert w Warszawie?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: