ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Nowa przyjaciółka Egurroli uczęszczała do jego szkoły. Kim jest Paulina Kubicka?

Nowa przyjaciółka Egurroli uczęszczała do jego szkoły. Kim jest Paulina Kubicka?

14.07.2016, godz. 10:09
Paulina Kubicka - to ona skradła serce Egurroli?
foto: AKPA

Agustin Egurrola po rozstaniu z Niną Tyrką znalazł nową miłość? Informacje o nowej partnerce jurora "You Can dance" krążą w sieci już od kilku tygodni. Kim jest Paulina Kubicka? To ponoć ona skradła serce Egurroli

Na początku lipca tygodnik "Twoje Imperium" opublikował wspólne zdjęcia Agustina Egurroli (48 l.) i Pauliny Kubickiej - uczestniczki 8. edycji "You Can Dance". Fotografie wskazywały, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń. Według doniesień "Twojego Imperium" romans Egurroli i tancerki rozpoczął się już w programie TVN. Kim jest Paulina Kubicka? Jak się okazuje dziewczyna dosłownie dorastała w szkole tanecznej Egurrola Dance Studio, do której uczęszczała już jako 14 latka. Dzięki treningom i talentowi bardzo szybko została wytypowana do formacji turniejowych V3 i V2. W 2008 roku dołączyła do profesjonalnej grupy tancerzy Volt, której choreografię układa sam Agustin. To właśnie tam poznała swojego ówczesnego chłopaka - Tomasza Barańskiego, tancerza znanego z "Tańca z gwiazdami", który aktualnie związany jest z Klaudią Halejcio. Paulina Kubicka wystąpiła również w 8. edycji "You Can Dance". Niestety tam spotkała się z surową oceną Kingi Rusin.

- Więcej było czarowania Agustina Egurroli niż pasji w tańcu. Dziewczyny nauczyły się, że przychodzą tutaj i patrzą cały czas tylko na ciebie - zarzuciła Egurroli Rusin.

Paulina Kubicka nie wygrała 8. edycji "You Can Dance" jednak mogliśmy ją ponownie podziwiać w ostatniej edycji, podczas której jurorzy mieli zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Egurrola na swoją taneczną partnerkę wybrał właśnie ją. Na scenie show zaprezentowali ognistą salsę.

ZOBACZ:

Paulina Kubicka jest mocno związana ze szkołą tańca Egurroli. Oto nagranie jednego z ostatnich zajęć, którym dziewczyna pochwaliła się na Instagramie:

Wczorajsze Master Choreo by @ilonabekier! Dzięki @art.golec @voltbyegurrola #volt #dancers #passion #love #me #smile

Film zamieszczony przez użytkownika Paulina Kubicka (@paula_kubicka) 6 Maj, 2016 o 6:44 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: