ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Nowa przyjaźń w "The Voice of Poland"

Nowa przyjaźń w "The Voice of Poland"

30.09.2016, godz. 05:00
Nowa przyjaźń
foto:

Za kulisami programu "The Voice of Poland" narodziła się nowa przyjaźń. Doświadczona jurorka Maria Sadowska (40 l.) czule opiekuje się nową oceniającą - Natalią Kukulską (40 l.). Piosenkarka jest w 6. miesiącu ciąży. - Bardzo ją podziwiam, że pracuje w ciąży. Tu są duże nerwy - mówi Sadowska tuż przed emisją kolejnego etapu programu - "bitew".

Już w tę sobotę ostatnie "Przesłuchania w ciemno" programu "The Voice of Poland", a za tydzień początek emocjonujących "Bitew". Maria Sadowska jest pełna podziwu dla Natalii Kukulskiej, że ta wytrzymuje emocje programu i regularnie stawia się na nagraniach mimo zaawansowanej ciąży.

- Bardzo ją podziwiam, bo przy tych nerwach, które tutaj są, zwłaszcza przy tym etapie, którzy zaczynamy, czyli na bitwach, to wow! - powiedziała Sadowska za kulisami show. - Starałam się Natalii jak najwięcej przekazać, przygotować ją, zwłaszcza że, jak myślę, to dla niej jest trudne dlatego, że jest w ciąży. Mamy garderoby obok siebie, dużo gadamy - zdradziła jurorka.

Natalia Kukulska potwierdza te słowa i docenia wielką troskę, jaką otoczyła ją koleżanka z jury. - Marysia przychodzi do mnie, sprawdza, jak się czuję. Jak to mama. Bo ma przecież dwójkę dzieci - mówi Natalia.

Zobacz także: Wojewódzki skomentował zachowanie Kaczoruk w Azja Express: "Jest koszmarem..."

Źródło: RIA NOVOSTI
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: