ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Nowy biznes Kaczorowskiej. Została projektantką

Nowy biznes Kaczorowskiej. Została projektantką

02.03.2017, godz. 14:32
Agnieszka Kaczorowska
foto: © AKPA

Agnieszka Kaczorowska nie tylko tańczy i gra w serialu, ale także projektuje! Gwiazda stworzyła torebki dla marki Goshico. Wcześniej markę reklamowała m. in. Magda Schejbal.

Agnieszka Kaczorowska chce zadbać o swoją przyszłość. Najwyraźniej nie czuje się pewnie w roli Bożenki z Klanu. Chociaż nie wiemy, co musiałoby się wydarzyć, żeby straciła rolę! Gwiazda tańczy także w programie Taniec z gwiazdami, w tej edycji w parze z Michałem Malinowskim. Poza tym aktorka ruszyła z własnym biznesem i sprzedaje włoskie buty do tańca, dotąd niedostępne w Polsce. Teraz okazuje się, że znalazła czas na kolejny projekt! Zaprojektowała torebki dla marki Goshico. Premiera kolekcji już w piątek, w dniu pierwszego odcinka Tańca z gwiazdami.

- Z Małgosią Kotlonek, właścicielką marki GOSHICO spotkałyśmy się trochę przypadkiem, ale że nie ma przypadków i wszystko dzieje się po coś, to postanowiłyśmy coś razem stworzyć. Marzyłam, aby w moim sklepie pojawiły się kolekcje specjalne marek, które prezentują wysoką jakość produktów. GOSHICO wstrzela się w to idealnie! Na co dzień chodzę z tysiącem toreb, bo nie wszystko mieściło mi się w jednej. Wpadłam na pomysł, aby zrobić taki zestaw, który połączy wygodę z funkcjonalnością! Tak powstała kolekcja dla aktywnych kobiet sygnowana moim nazwiskiem - promuje swój projekt Kaczorowska w party.pl.

Zobacz też: Marek z Rolnik szuka żony 3 planuje dziecko?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: