ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Nowy program Filip Chajzera startuje jesienią! Zobacz fragment!

Nowy program Filip Chajzera startuje jesienią! Zobacz fragment!

04.08.2016, godz. 13:54
Filip Chajzer o hejterze
foto: © AKPA

Już wkrótce na antenie TVN Turbo zobaczymy nowy program "Jak to się stało?", a w nim Filipa Chajzera! Jest już zapowiedź show.

Program "Jak to się stało?" z Filipem Chajzerem w roli głównej rusza już 31 sierpnia o godzinie 22.45 na antenie TVN Turbo. W show, które poprowadzi prezenter nie zabraknie humoru i dość dziwnych testów. Na zwiastunie programu widzimy testy, jakie Chajzer przeprowadza na ruchomych schodach. Gwiazdor kręci się na nich, sprawdza, czy zmieści się między barierkami...

- Kręcić może się papier... Kręcić może się także Filip Chajzer na ruchomych schodach... My nakręcamy Was na premierę nowego programu TVN Turbo, w którym odpowiemy na pytanie: "Jak to się stało?" Już 31 sierpnia o godzinie 22:45 Tylko w TVN Turbo!! - czytamy na oficjalnym facebookowym profilu programu.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że Filip nie zrobi sobie krzywdy w show! Bo wygląda na to, że będzie polskim "pogromcą mitów". A jak wiadomo taka praca wiąże się z ryzykiem... Fani dziennikarza są jednak zachwyceni i już z niecierpliwością wyczekują na kolejne odcinki show, w których Chajzer pokaże jak to się stało.

Zobacz: Krzysztof Gójdź szczerze o przedłużaniu penisa

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: