ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Nowy żart Strasburgera hitem internetu

Nowy żart Strasburgera hitem internetu

18.05.2017, godz. 14:12
Karol Strasburger
foto: EAST NEWS

Żarty Strasburgera w "Familiadzie" są już przysłowiowe. Jednak tym razem prezenter wspiął się na szczyty "suchości". Dlaczego nowy żart Strasburgera stał się hitem internetu? Przekonajcie się sami

"Familiada" bez żartów Strasburgera nie byłaby "Familiadą" - to pewne. Niektórzy oglądają ten program właśnie ze względu na oryginalne poczucie humoru prowadzącego. A ten? Nie traci formy i z odcinka na odcinka zapewnia widzom prawdziwą karuzelę śmiechu. Nowy żart Strasburgera szczególnie spodobał się internautom. Najnowszym hitem w repertuarze prowadzącego "Familiadę" okazał się kawał o kobietach i zakupach. Oto on:

„Rzecz się dzieje w domu, syn – dojrzewający, właściwie już taki prawie dojrzały – pyta ojca o taką rzecz: „Tato, umówiłem się na randkę, pierwszą, z dziewczyną. Będę szedł na spacer, ale nie bardzo wiem, po której stronie powinienem prowadzić kobietę – po prawej czy po lewej?”. Ojciec bez wahania odpowiedział: „Musisz prowadzić po przeciwnej, niż są wystawy” – powiedział Strasburger.

W oryginale dowcip prezentuje się jeszcze lepiej:

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: