ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Odeta Moro o nowym partnerze: przyparł do ściany i już nie puścił

Odeta Moro o nowym partnerze: przyparł do ściany i już nie puścił

30.05.2017, godz. 09:01
Odeta Moro
foto: EAST NEWS

Odeta Moro po udziale w programie "Agent. Gwiazdy 2" zaczęła odsłaniać rąbka tajemnicy dotyczącego jej prywatnego życia. Opowiedziała między innymi, kim jest jej nowy partner i zdradziła, że jest w nim szaleńczo zakochana!

Odeta Moro ma teraz dobry czas. Po programie "Agent. Gwiazdy 2", w którym była agentem, stała się rozpoznawalna szerszej publiczności. Media się nią bardzo zainteresowały, a Moro zaczęła opowiadać o swoim życiu prywatnym. W "Dzień Dobry TVN" pokazała dom, w którym mieszka (pełen antyków i zabytkowych przedmiotów), a "Fleszowi" udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim nowym związku.

Po rozwodzie z Michałem Figurskim Odeta Moro nie afiszowała się w mediach z nowymi partnerami. Teraz wszystko się zmieniło, ponieważ dziennikarka związała się z Konradem Komornickim.

"Zakochałam się właśnie wtedy, kiedy obiecałam sobie, że nie chcę mieć już nic wspólnego z mężczyznami. Nie chciałam związków i kolejnych problemów (…) Poznaliśmy się z Konradem dzięki mojej przyjaciółce. On twierdzi, że mnie podrywał, ale ja byłam ślepa (…) Wyłożył karty na stół! Powiedział, jakie ma wobec mnie plany, przyparł do ściany i już nie puścił" - powiedziała "Fleszowi".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: