ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Odmieniona Doda o nowej płycie: "Napisałam cała prawdę, nie licząc się z nikim"

Odmieniona Doda o nowej płycie: "Napisałam cała prawdę, nie licząc się z nikim"

29.11.2016, godz. 11:14
Źródło: Adrian Nychnerewicz

Doda zasłynęła ostatnio na Gali Super Expressu. ale oprócz tego wróciła do łask, ponieważ postanowiła znów połączyć pop z rockiem. Wraz z zespołem Virgin wydała nową płytę zatytułowaną "Choni". Odwiedziliśmy Dodę z kamerą na planie teledysku do jej hitu "Kopiuj-wklej".

Reporter Super Expressu miał niesamowitą okazję spędzić z Dodą w łóżku urocze chwile. Adrian Nychnerewicz udał się z kamerą na plan teledysku do najnowszego hitu Dody "Kopiuj-wklej". Po raz pierwszy publicznie zaśpiewała tą piosenkę na urodzinach Super Expressu. Odmieniona wokalistka udzieliła mu wywiadu, w którym opowiedziała między innymi o procesie powstawania nowej płyty, która ma wiele osobistych odniesień. Fani w nowej piosence Dody doszukują się komentarza do jej dawnych, nieudanych związków. Czy mają rację?

- Płyta "Choni" jest przełomową płytą, która skumulowała tyle pochlebnych komentarzy ludzi, do których te teksty tak bardzo do nich dotarły. Być może dlatego, że te teksty były pisane w momencie kiepskich chwil w moim życiu. Ja tam przelałam całkowitą prawdę, całkowity autentyzm, w ogóle nie licząc się z niczym i jakby z nikim. Tylko chciałam napisać to, co czuję i fani po prostu też to czują - powiedziała nam Doda.

Też to czujecie?

Zobacz: Szymon Majewski zazdrości sławy Dodzie?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: